Prijava

bez brige, ja školovana. učili u školi i te metode. doduše, rekli nam da je to zastarelo i da se ne radi tako, ali...

јао како сте опасни сви, не би вам задрхтала рука док кољете монструма са насловне блица или насера орића, а носите бакама цегере и тешко вам да одјебете лика са разгледницом од које паре иду "болесној деци са косова"...

Ne bi mi zadrhtala ruka. A babe nek ga duvaju i ako ne mogu da nose nemoj ni da kupuju

kome teško? ima jedan lik ispred tc na banjici koji skuplja za neku retardiranu decu...davno mu objasnim kako je problem što niko tu decu ne pušta da pomru kao mali, ne razumem svrhu zašto ih održavaju u životu da pate i sebe i okolinu. sad se lik sklanja od mene kad prođem.

Kosmo koliko si beba ubila?

Kosmopolito daj adresu da ti posaljem cestitku za prvi praznik sto naidje

Đe radiš Kosmo? Cura mi radi na institutu za majku i dete kao sestra.

Kako može u isto vreme da ti bude i cura i sestra O.o

ja nijednu. al znam kad mi se desilo da porađam narkomanku koja je rodila dete bez pola nervnog sistema, staro pola sata i grči se u bolovima. onda sam videla kako ga pedijatrijske sestre ne hrane, da skonča što pre, jer mu približno normalnog života nema. al to su bile devedesete, moglo se tako...

коначно нешто паметно да чујем од космополите

Sta ti radi kao sestra? O.o

Skech ch ch ch

deky, šta ti trebalo u životu da se spanđavaš sa medicinskom sestrom, pobogu...

verovatno trodoni, zna deki šemsu

ne verujem, nije deky spao na jeftinu gudru, garant isti fetišista kao i ja

Svako ima svoje, ali ja nikako ne razumem taj fetišizam medicinske uniforme. Što se bre ko svi normalni ljudi ne ložite na kožne i lateks autfite...

menie dovoljno dokoljenice da ima a može i bez toga, može i bez nogu ali ono... nije po društvenom protokolu

nije to stvar uniforme nego profesije Valdemare, žene koje po ceo dan gledaju smrt i patnju mnogo više uživaju u seksu i mnogo više zadovoljstava pružaju

jedino je malo problem sa GA sestrama, one imaju pomalo čudan pogled na seks i jezivo im svetlucaju okice kad drže makaze u rukama dok te gledaju...

Bruse, po toj logici žene koje rade u cvećari ili obdaništu bile bi nula u krevetu, ili bi u njemu pružale smrt i patnju po ceo dan.

svi koji se lože na med.sestre podsvesno traže nekog da ih gleda u starosti i po potrebi da im plasira kateter.