Prijava

Rasni, što te jebu ovi dobri ljudi?

nisi pratio meć bohore
rasni je uknjižio klasičan nokaut

pola sata niko glavu nije dizo

Brate ja sam bog za njih. Jednostavno ljubomorni su. Ne mogu da podnesu da im neko tako urinira po internet životu. A od ostalih životinja tu je i erisha koji prati debelog i piše ahhahahaha, to care... i čeka kada će ga ovaj potapšati po ramenu.

Dajte neki link nešto

хахааха ок ако је тако, мени се све досад чинило да си ти силован овде сваки дан по неколико пута, а не обрнуто

U stvari samo debeli i 7,8 njegovih kučki ide i pljuje nešto, a pljuju sami po sebi. Doće dan kada će ići redom po forumu i izbrisati 980 postova kao što je to uradio pakao juga. Ne kažem da sam ja savršen, ali ja ne dolazim da lečim frustracije nego se zajebavam, što i radim.

rasni, imo si precizan i dobar udarac
ne kvari sad mlatarenjem

odavde pa nizbrdo bohore
http://vukajlija.com/forum/teme/20068-podijeli-sa-vukajlijasima?strana=1743#post_3216853

Er me jebeš da je Paklica postove brisao?
Klasičan Grobar

Ne kažem da sam ja savršen

id u pizdu materinu
hahahahhahahhaha

A ova ekipa oko njega će se polako osuti kako se bude razvijao njegov gej život.

какви су то панинаро дауновски и генерички закључци, кренуо сам да се спрдам и писао те постове СА НАМЕРОМ, како си нас ти ложио, уозбиљи се

не вреди, овде под хитно мора да се уведе неки стандард шта значи бити попишан, испрозиван и сл. не може више овако

Šom lepi moj duvedeš kurac kad je Bazzi danas krenuo da spusta Đota fazon. Daj kolega nemoj da se zajebavamo

Шоми и Боксер виша раса

Dobro i sta je na kraju rasni pretrazivao?

да да и то што кажеш бох, паралелни универзум јебени

A jel mogu i ja da pretrazim cokulin PVT?

Jbg treba i meni neka defka jbg oskudacija

Pozzdrav Шоми,
Pozzdrav Boxer,
Taj paralelni univerzum u kojem me Bazzi takoreći "napušava",
To je isti paralelni univerzum u kojem Vo iz kupusa napušava ljude i tera ih iz čekaonice u kafanu.

EDIT: U pitanju je veoma zajebano mesto u koje ne biste trebali zakoračiti ako nemate muda!