Prijava

Ima i koju kap židovske krvi garant

Ja juče brao gljive na Avali, većinu spremio sinoć, ostalo mi malo za danas, i sinoć i ništa, otišao da spavam strejt, sve ok, a jutros za doručak ostatak... a sad sve vreme mi vibrira telefon u džepu, al u stvari telefon na punjaču, ooooo, jebem ti... Ali ništa osim toga, sasvim sam svestan, obavljam radne zadatke, samo vibrira ova nepostojeća prokletinja. Mislim da ću morati da se skinem u gaće, jer onda neću imati džepove.

hahahahahahahahhahahaha šta

једини пут кад сам имао трип од вутре је да сам се осетио као да вибрирам као телефон на стакленом сточићу, значи вибрирао сам и звечао сам

Ne, više ne vibrira. Jedno vreme je vibrirao i dok sam nosio gaće, ali kad skineš i gaće, ne može nikako da vibrira, nema mesta. Sad mi samo vibrira u glavi, lagano. Isključio ga, a on zvoni. Ali kako jebote zvoni kad je isključen. I primam notifikacije na Fejsbuku, čuje se "blump", a kad dođem do kompa, nema ničega. Mislim da ću sutra biti dobro, a ubuduće paziti šta berem. Ili to nije od gljiva, nego sam poludeo. Videću do sutra-prekosutra.

Valde vidim sad ti to lagano do sutra, prekosutra. Koliko si najviše vezanih dana bio pod dejstvom opojnih sredstava.
Ja sam npr bio pijan 4 dana i 4 noći bez spavanja. Ali napor je to za organizam baš

nemoj da lažeš razumeš
tata ti ne da da probaš pivo zato si se ljutio na njega sad kao bio pijan 4 dana i 4noći jooj

pozz anju onu tvoju lepu drugaricu ok?

Odakle ti znaš za Anju majmune?

pitam se dal si joj muno ako jesi svaka čast

A šta ti misliš pametnice?
Odakle znaš pitao sam.

Prvo je pozdravi, Bohore, pa onda pitaj odakle je Kapun zna ;-)

Nube odakle zna za nju a ne odakle nju zna.
Jebeš mi teču vas par treba zatvoriti na temu Šta danas ručavate i tu da ne mrdate ko iz logora

lepa devojka i pametna
i smisao za humor ima

YouCantHandleTheTruћ

где ми одмах отера пост?

http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Martin-Skreli-ikona-moderne-pohlepe.sr.html

Не иде ми у главу да у Америци не постоји некаква законска регулатива у вези са оваквим стварима. Разумем да богати кроје законе како њима одговара, али ово је баш превише.