Prijava

Bog me ubio ako Mili Dekagram ne ukrade ovu pesmu. Imajuci u vidu da im je onaj Ivan Code radio spot vrlo moguce da ce ovaj da cuje. Bata Sale unapred najavljuje novi letnji hit po splavovima i crnogorskim plazama. Ajd sto krade Turke i Bugare, nego Miligram ce krade i arapske metalike

https://www.youtube.com/watch?v=ypxWxAhTDNQ

Nije uopste miligram fazon... A ispade da je mili brega sad jbg, nije to tako

Ma jok nije. Ni fazon ni Brega.

Prince of persia PROPO.

e, bata sale, evo i od tebe čujem po drugi, treći put to za ćelavog da je plagijator, isto i fender priča, al svaki put kad tražim neki primer, ne dobijem ga, imaš li ti nešto napismeno?

svaka cast rasto snimio si vise pesama od benda miligram

Rađarde, pošto mu je muzika dno dna, nebitno da li je plagijator :-)

Celtic, netačno, čovek je top klasa što se tiče proizvodnje pop muzike, kolko god da newoliš njega kao pojavu i mehur gamadi oko svetlane ražnatović

Радјард Куплунг
e, bata sale, evo i od tebe čujem po drugi, treći put to za ćelavog da je plagijator, isto i fender priča, al svaki put kad tražim neki primer, ne dobijem ga, imaš li ti nešto napismeno?

Za Mg ne znam, ali imas gomilu stvari koje je radio za druge, a u pitanju su turski, bugarski i grcki narodnjaci. Medjutim Mili je zajeban kao i Brega, ne mazne bukalno pesmu, vec delove i to malo zamaze i doradi da se ne provali na prvo slusanje.

Znam da smo se pisali od smeha na neku pesmu Seke Aleksic koju je kao on radio, a ono Malmsteen na harmonici.

Setih se, Cecanina "Maskarada" je obrada, ali da me jebes sad kako se zove original.

Inace, ne kazem da ce bas Miligram da obradi ovu gore pesmu, ali lako moze da se desi da Tropiko-Alegro-Macak Misa bendovi obrade, posto su svi metalika-PROPO fazon. Ili ce Mili da je mazne i proda nekoj ljankise za fine pare.

Solidan je malmstin na harmonici 22 evra bi dao ko mi bude svirao.

He he zašto 22 evra brt?

Pa 20 popu i 2 na oči skeledžija da preveze ga preko
http://replygif.net/i/104.gif

eto, sale, vidiš da i ti pričaš napamet na tu temu, a nigde ni najtanjeg dokaza

a to mažnjavanje pesama se ne radi otkako je internet uveden u svaku zabit na planeti, to što naš narod non stop "provaljuje" plagijat, to je sve uredno plaćeno izvornim autorima, niko nije toliko retardiran da ne plati licencu za pesmu pišljivih tri soma evra, a da rizikuje utuženje za 20-500 soma