Prijava

боље је да те идентификују као мртвог него да се једно време водиш као нестала особа па да чекаш рок од не знам колико да би те прогласили мртвим

Realno brt, bolje je mnogo tako. Ovako crvi treba da čekaju potvrdu da si stvarno mrtav da bi krenuli da ti gmižu po crevima.

Ma mislio je zbog tvojih, da bi dobio osiguranje ili tako te fore. Msm da bi ti porodica dobila pare, ne ti. Citaj poz

ацакг би пре скока уместо да зове своје и поздрави се ушо на вуку и продао овај други налог топола за 30 еура

Nisam razmišljao o tome jer imam premnogo para, pa mi je osiguranje uvek van pameti.

Znači ti ljudi su morali da vode računa da padnu na leđa da bi ih lakše identifikovali. A i ispravno, šta, misli se sad onaj čovek: "e tebra, gorim, znojim se, za svoj život bojim se, odoh da skočim kako se ne bih vodio kao nestao da mi se sin i ćerka ne svađaju oko vw tuarega i oko vikendice na tari, izvini, razumećeš me pozz".

Radmilo tvoja logika te slabo služi brt? Kosa i brada rastu iz kože, nzm tačno kog sloja a koža ne umire onog trenutka kad stane srce tako da još neko vreme hrani koren dlake ok?

Care, idi pričaj o anatomiji sa rajderom, zabole me kurac jebeno, samo pričam šta sam gled'o.

шоми не буди нуб ок, тамо нису радили препродавци стајског ђубрива него доста озбиљне главе, знају они зашто су скочили и да су били на последњим спратовима где ич нема ватре

-Koža: "Sta ces od priloga?"
-Koren dlake:" Susam".

Hahah izijem.

Bokseru, dragi, koliko vremena treba da ti izbije 2cm kose, znaš li? I ceniš da koža ne "umre" toliko vremena i uspe da istera više od neke zanemarljive dužine kose, tipa 2mm? Ok, odjavljujem se.

Zamisli moj stari ode da pokupi osiguranje za sinčinu i oni mu kažu oće kurac prijatelj je skočio sa zgrade - evo snimak, to je samoubistvo te vam prema politici firme sleduje ovaj magnetić ujedno i otvarač za pivo Etno selo Stanišići.

Radmilo idi sa Rajderom o medicini pls
A ne to si ti rekao. I gle čuda postovao o tome XD

što je pala cela zgrada a ne samo vrh tipa savio se ko banana i pao dole
kakav uticaj imalo na prvih 30 spratova udar u 100ti sprat?

Kap, minirana je zgrada da se sruči. Cela ta situacija je nameštena

Kap ne vidiš šumu od drveta brt.

pitanje sam postavio za ove nevjernike da mi objasne jasno je meni da je minirana

Лукић
Radmilo idi sa Rajderom o medicini pls
A ne to si ti rekao. I gle čuda postovao o tome XD

Да брт, рачунао сам да ћеш то да напишеш, само сам тек након три читања схватио колику си глупост извалио, па реко' дај ипак да ти одговорим.

Ето тек да схватиш да ни твоја логика није сјајна вечерас.

kad sam ja lupo avione u zgrade vi ste jeli pačija govna xDDD