Prijava

Lol boh, nemoj averidž biti molim te. Šta, kao ove glavice su krive zbog Milice i '99 ? Kontam da nisu ni znali da bombardovani bili smo.

Pokupe te špaklom sa asfalta i stave u činiju gde se mute krofne i daju kevi kažu evo vaš sin mislio na vas sad možete da ga tradicinalno saranite.

HAHAHAHAHA Deki brate prebrutalno je ovo. Crni humor, ali raskiva koliko je dobar.

брт свакако да гину и да се распадну али оно, није то цртаћ... а и нису сви скочили са истих висина, на исто место/материјал који је доле итд.

јок брт кад падну на асфалт остане рупа у облику тела а они пробију земљу и појаве се у кини тако сам видео на тву

Šomaro brate kontam da ih je boleo kurac kako će da ih sahrane, baš bih razmišljao o tome dok mi se topi koža.

Ne znam koliko je daleko more od WTC možda su mogli sakoe da iskoriste da odlebde do mora, leteće veverice to rade.

а што се тиче чулетове идеје то је овај неки левел телигенције
https://www.youtube.com/watch?v=H5JCc6RtMLw

Leteće veverice rade to!
Nubina da se Vukajlija upali ja bih skočio i bio bih sahranjen po svim počastima a vi sirotinjo netetovirana bili bi hrana za svinje jer vam se tela ne bi razlikovala ha ha

Nebudi nub Bohore svi znaju da kosa raste i posle smrti sigurno bi me propoznali.

Nadju bohovo rebro 2km od nesreće a na njemu kupola Gračanice i budu u fazonu "turi ovo u celofan i šalji za Mladenovac".

Da Deky. 2 cm max, nedovoljno za lokne!

Nađu Šomiju glavo razdvojenu od tela ne znaju od čega je glava hahahaha

Uvećaju glavu 700 puta i prepoznaju po mitiseru.

е да то за скакање уместо постајања пепела миксованог са стаклом, челиком, бетоном и солидном количином канцеларијског материјала није ми тек тако пало него ми остало у сећању да сам раније то чуо. исто и за неке ствари везане за право, боље је да те идентификују као мртвог него да се једно време водиш као нестала особа па да чекаш рок од не знам колико да би те прогласили мртвим (не чекаш ти него твоји, ти си мртав уозбиљи се брт). све особе које не идентификују воде као нестале, само је рок много краћи кад је нека опасност/срање/рат него кад би овако неко нестао. типа отишо на аљаску да фотографише медведе а ником ништа није реко

Izvristao sma celu stranu, al de se seti zagrevanje bazena ahahah

хахахах плачем на конбо скечеве

E baš sam skoro gledao neku emisiju o vampirima (haha) i o tome kako ljudima kao rastu kosa i nokti posle smrti. E ovi tvrde da ne rastu, nego da se telo suši i izgubi vode gomilu pa kosa i nokti dolaze do izražaja, pa nam se čini kao da su porasli. Zvučalo mi je logično to, a i ja sam mislio da kosa raste i posle smrti.