Prijava

Na forumu na forumu ljutog skečovanja.

и ако си као клинац градио куле од карата, како се мајку му јебем сруши цела кула кад ти падну само оне две на врху?

бил гејц укључијо бонбу и убијо људе

Jer kula od karata nije od betona brt. Beton dosta - jači je

брате, није то поента. како оне две карте успеју да сруше осталих 100+, тако и тридесет спратова може да свали још тридесет испод себе, а онда маса тих 60 сваљених има да направи кратер, а не само да уруши зграду до темеља.

бох се баш доста разуме у рушење зграда џд

lool

царе види се да немаш појма ни о грађевини ни о архитектури ни о основним законима физике престани плс

zanima me taj zakon fizike
što se nije srušio onaj hotel u emiratima što je izgoro za NG?

Nemojte me terati da objašnjavam momente sile betonske i čelične konstrukcije Ramilo Topoli pls

брате, није то поента. како оне две карте успеју да сруше осталих 100+, тако и тридесет спратова може да свали још тридесет испод себе, а онда маса тих 60 сваљених има да направи кратер, а не само да уруши зграду до темеља.

brate nisi mogao ovakvu glupost reći
znači sad imaš zid od 10 metara i baciš jednu ciglu od gore ona udari i uništi drugu ciglu i onda imaš 2x masu cigle koja radi pritisak na ciglu ispod i onda kada se i ona sjebe 3x masa na ciglu ispod i tako se sruši sve?

како оне две карте успеју да сруше осталих 100+

Ajde bre nemoj da lažeš, kakvih 100+ karata kad u špilu ima samo 52 karte. Mator čovek, a laže.

što se nije srušio onaj hotel u emiratima što je izgoro za NG?

зато што му није авион однео 5 спратова. ок, мени доста за вечерас.

ja imam tu teoriju da je ovo sve odigranu u bazenu od titanika ono zapravo nije pravi wtc nego rekonstrukcija sve je iscenirano unapred

Hahaha nemoj da ideš Radmilo. Sad će advokado da dodje da kaže da si u pravu. Ostani

Извини брт. Можда ти коса порасте кад умреш једно 2 цм, јебига кад сад неће џДДДДДДДДДДД

zanima me taj zakon fizike
što se nije srušio onaj hotel u emiratima što je izgoro za NG

?јел мислиш да је потпорни стуб на једном спрату (или дио стуба у дужини једног спрата) конструисан да држи тежину 30 спратова или само тај спрат?

онај хотел у емиратима се није срушио јер силина ватре није била ни близу силини ватре од удара авиона и јер се није добар дио конструкције сјебао већ јер није било никаквог удара
Ово за горење бетона немам шта ни да причам кад је челик главна конструкција ту, није то кућа на 3 спрата
челик се истопио, чак се није ни морао истопити скроз него доста омекшати и ћао ђаци

http://i.imgur.com/KA2PFU1.png

најгупља нација поред босанаца и шиптара сиг

Oj lovačkih ovde

Ja mislim da bi te dve kule WTC-a ostale na mestu samo da ih je Mrka izgradio pre roka. Ovako nisu bile ni za kurac, šta zna Amer o izgradnji kad čak ne jebe ni Anu Bekutu.

челик се истопио, чак се није ни морао истопити скроз него доста омекшати и ћао ђаци

o tome pričam
čelik nije odjednom nestao ekslpodirao
kada se zagreje krene da se krivi
zar nije pod teretom trebao da krene da se krivi i da padne a ne da se uruši?

Možda je prilikom izgradnje WTC-a planirano da se u slučaju oštećenja uruši, a ne da padne na drugu zgradu, jer tako manje ljudi izgine. Što ti je Amerika, sve se planira unaprijed LOL