Prijava

Sale pa je l stavio makaron gore izjave strucnjaka da ne moze tako da padne bez detonacije fazon ? Sedma zgrada je pala navodno zbog pozara jebenog, ako pada onako zbog pozara ok

Celt to su zidovi 100%

9/11 je dobro koordinisani napad iznutra.

како објашњавате нападан на пентагон? и то да пентагон није послао бар 2 ф16 авиона да сруше путнички???

сигуран сам да у кругу од 2км није дозвољено летети изнад пентагона

Od večeras počinje sa radom nova fejsbuk stranica. Da ne bih bio jedini admin na njoj, pozivam zainteresovane autore da mi se jave u pvt. Preduslov je samo jedan: da vam se kenja od fb stranice "Jahači bradokalipse" od bradonja i hipstera uopšte, i ostalih sektaša. Pozz braćo

ISKORENIMO HIPSTERE

ko ce na njoj da se okuplja jadnici koji ne mogu da narastu ikakvu bradu HAHAHAHAH

АХААХАХАХААХАХАХАХАХА ЋОСАВА СИРОТИЊА

uhhh kako smo uzbudjeni zbog pocetka rada nove fejzbuk stranice

ocekujem tri miliona clanova do sutra ujutro

od drugara devojka (neka bude jovana zbog prepoznavanja) zivi sa kevom u povecem stanu, cale radi, nije nikad sa njima, burazer se ozenio otisao i sad njih dve zbog troskova hoce da se presele u neki manji stan koji imaju. Ta je prica aktuelna nekoliko dana, znaju svi u okruzenju. Danas popodne nalazim se sa tim drugarom, a popio sam par pica pre toga.. I sad pod pretpostavkom da on misli da sam uhvatio malo pitam ga par puta namerno: KAD SE SELE JOVANA I ONAJ MALI? aludirajuci na njenu kevu koja ima 50+ godina...kad se sele jovana i onaj mali?

Кул догодовштина брт

Ahahahah kakva prica.

mA dajte ne lozite me vas dvojica bre :D :D

hocu da naidjem na smeh i odobravenje od uticajnih forumasa a ne armin van burena koji nema status i ni koga ne postuje na forumu i ovog govneta sto mu porumene jagodice kad je hladno i dobiju onu vrstu seljackog rumenila po jagodicama na licu:D :D

hahah armin van buren čmar bez statusa

elem, ajde ako je nekome dosadno, nek pogleda
https://www.youtube.com/watch?v=5C_-HLD21hA
jesam li ja lud što sam poverovao u sve ovo

edit: ipak ću priznati da sam pogledao samo petnaest minuta, ali sad kad su došli do momenta kada meditacijom prizivaju vanzemaljce, ugasiću video

Whoever is a Serb and of Serb birth,

And of Serb blood and heritage,
And comes not to fight at Kosovo,
May he never have progeny born from love,
Neither son nor daughter!
May nothing grow that his hand sows,
Neither young wine nor white wheat!
And may he be dying in filth as long as his children are alive!

"Велики сликар годинама је радио знамениту “Тајну вечеру”. Тражио је лица за моделе. За лик Христов нашао једног младог човека, чије је лице сијало лепотом, достојанством и невиношћу.
Али за Јуду се дуго мучио да нађе подесно лице. Шетајући једног дана, угледа једног човека, одвратна изгледа, сурова погледа и у свему ружна и одбојна.
Он га позове у свој атеље и каже му зашто га је позвао. Човек се загледа у већ насликани лик Христов, и дуго је нетремице гледао, док му сузе не потекоше.
Зачуђени сликар упита га, зашто плаче, а он одговори:
-Како не бих плакао? Пре пет година ја сам ти послужио за лик Христов, а сад хоћеш да ти послужим за лик Јудин".