Prijava

sta je tu metala za topljenje...posto bi milioner za dve nedelje

kolko dugo se sme ostati tu kad se ode?

sitno nesto.sjebo bi se za 2 nedelje.

Остају радници по пола месеца у Чернобиљу, па се мењају. Ал' морају да једу у затвореном, имају један хотел и две продавнице, ресторан или два... Неки чак и шверцују мјетал из те забрањене зоне, иако он задржава радиоктивност више него остали материјали.

Ево, па гледајте кога занима, ја ухватио можда пола на тевеу, мораћу да погледам цело.
https://www.youtube.com/watch?v=710M2iLFWME

ja gledao neki dokumentarac iz 2006te,nakon 20 godina.gledao sam i neke krace.vukovi neki.ima na tjubu.pogledacu i ovaj.relativno dugo mogu da opstanu.

Kada biste sad ušli "ispod betona", izdržali biste oko2 sekunde dok ne crknete.

Ali ovako da se obilazi grad, može, samo što potpisujete da idete na svoju odgovornost.

Ne valja se zajebavati s tim stvarima. Nebitno da l je i koliko opasno.

Ma tu ti proradi karcinom u 5 min

kad pročitam kakve gluposti rasnin piše na fk crvena zvezda dobijem karcinom u 30 sekundi xDD

Tu kad odes, pa se vratis zena ti rodi kentaura.

Sijalica gluperda šije ga neki lik u slagalici jako

I neka kad nosi sat sa metalnom narukvicom ko MAKARONAC i košulju kratkih rukava jebemu dan

РОДИЛО СЕ ЈАРЕ СА ЛИЦЕМ ЂЕТЕТА У МАЛЕЗИЈИ ЛОЛ. ПАНИНАРО СВЕЦКИ ПУТНИЧЕ.

"Gde ćeš na uranak?" šta leži iza tog banalnog i običnog pitanja na koje smo svi navikli?... Kao i pitanja "Gde ćeš za Novu godinu?" ili "Ideš negde na leto?" ... koja su sva zapravo maska za jedno drugo pitanje koje ima konkretnu svrhu i cilj pitanje "Da li si mizerniji od mene?"
Nije briga bilo koga ko mi nije rod ni pomoz' bog da li ja idem negde ili ne idem. Mene nije briga gde će oni. Pravo pitanje je da li sam jadniji od te osobe i da li ću joj bar za te tri sekunde odgovora malo olakšati mizeriju života. Naravno ako je odgovor zadovoljavajuci.
Probajte... Kažite tom koji vas pita "Da, idem sa devojkom /društvom/ženom /mužem na Tenerife na 10 dana, ti?" i gledajte reakciju. Posmatrajte kako se ono malo sveta i nade koje je ostalo ruši kao kula od karata.
Dakle, ne idem nigde. Neću nigde ni na leto ( to te častim:-) ) Nemam vremena... radim... Mizerniji sam od tebe duplo.... Sedeću ovde, pokušavajući da sakupim ono malo pameti što mi je ostalo rasuto po ulicama ne bih li preživeo do sledećeg praznika.
Lepo se provedi ili opusti....drago mi je da sam ti pomogao. Stvarno! :-)

Sijalica bogami sabi u finalu, metalineks nameštaj smeši se

Dragi prijatelji, sretan vam Uskrs!

Hristos vaskrse!