Prijava

Haha de nadje ovo xd bilo je tu jos dobre zajebancije

jet fuel cant melt steel beams

aman bolan sale, kako se srušu sedma zgrada
kovač može da mi ga puši, niđe veze šta kaže
evo i armin kaže da može da mu popuši
kaže mu armin, da je pametan, bio bi arhitekta a ne kovač

to brate, a i sprdnja je zato sto je nadjen fazon bazon istopljenog celika na dnu zgrade, bas u tecnom stanju, kako to ????
ja ne znam ko jos zmuri na ovo, posebno kad se pogleda sedma zgrada kako je pala

Aha. A nikome nije palo na pamet da su zgrade gradjene da tako padnu ako dodje do zemljotresa kako ne bi sjebale okolne zgrade? I da nije goreo samo dzet fjul? Da mnogo toga smrdi, smrdi. Ali ovo oko "dzet fjul kent melt stil bims" je jebeni debilizam.

Ja tvrdim da jeste palo kako je palo zbog napada. Ali isto tvrdim da jeste konspirasi zato sto su pustili da se to desi kako bi imali izgovor. I to je jedini konspirasi koji postoji. Kao Perl Harbor, isti kurac.

Deky je najbolje odgovorio na datu tematiku, ne mogu sad da nađem post...

Probaj da guglaš "jebem dobro deky-kupa se" sig je prvi rezultat

Neki dan su me zvali iz pošte da dođem jer mi je neko posalo novac. Mislio sam da je neka greška, jer nemam nikog da bi mi slao novac, a i teška sam bijeda, pa sam iskreno pomislio da me neko zeza. Kada sam otišao kažu imate pismo i 3000 dolara, i dalje nisam mogao da vjerujem. Uzmem pismo da čitam, drug iz osnovne koji sada živi u Americi, tada je bio bijeda kao što sam ja sada, ja sam mu uvijek davao koliko sam mogao, dijelio sa njim sendviče na pola, sokove pili iz iste flašice, bio mi je kao brat. Prije 10 godina je otišao za Ameriku, kako se kaže trbuhom za kruhom i izgleda da je uspio. Na kraju pisma je napisao, “Brate kada god ti bude trebalo, samo mi javi, znam kako ti je sada i znam kakav si čovjek kada imaš. Hvala Bogu, ja sada imam dovoljno i smatraj to kao da i ti imaš. TVOJ BRAT” Ni sada ne mogu da vjerujem da me se nakon toliko godina sjetio i da pamti sve dobro što sam mu činio. Izgleda da se i u ova teška, zla vremena, isplati biti čovjek. Ko bi rekao…

PuppetMaster

Neki dan su me zvali iz pošte da dođem jer mi je neko posalo novac. Mislio sam da je neka greška, jer nemam nikog da bi mi slao novac, a i teška sam bijeda, pa sam iskreno pomislio da me neko zeza. Kada sam otišao kažu imate pismo i 3000 dolara, i dalje nisam mogao da vjerujem. Uzmem pismo da čitam, drug iz osnovne koji sada živi u Americi, tada je bio bijeda kao što sam ja sada, ja sam mu uvijek davao koliko sam mogao, dijelio sa njim sendviče na pola, sokove pili iz iste flašice, bio mi je kao brat. Prije 10 godina je otišao za Ameriku, kako se kaže trbuhom za kruhom i izgleda da je uspio. Na kraju pisma je napisao, “Brate kada god ti bude trebalo, samo mi javi, znam kako ti je sada i znam kakav si čovjek kada imaš. Hvala Bogu, ja sada imam dovoljno i smatraj to kao da i ti imaš. TVOJ BRAT” Ni sada ne mogu da vjerujem da me se nakon toliko godina sjetio i da pamti sve dobro što sam mu činio. Izgleda da se i u ova teška, zla vremena, isplati biti čovjek. Ko bi rekao…

Papete ja sam imao primanja 200 evra, a sada sam upoznao čoveka sa dojavama.
Miloš Janjić

Kontaktiraj ga preko fba.

E super Rasnee. Taman za more cu da imam.

Meni pre neki dan stiglo da imam paket u posti i da dodjem da preuzmem, a nemam pojma kakav bre paket. I da je ukupna postarina negde oko 28 000 dinara. Mislis da sam otisao?

E da stiglo mi u Leskovac.

ako ocete konspirasi teorije koje nisu jedenje govana, evo vam jedna: pravilo je da svaki novi americki predsednik na pocetku svog madata ima nekoliko sastanka sa vecem zaduzenim za ekonomiju, gde uskladjuje planove svoje administracije sa tim vecem. ono sto je zanimljivo je da ti ljudi nisu neka americka drzavna organizacija koja nadgleda bilo sta, nisu nesto sto funkcionise po zakonima, nisu javno telo gde se zna ko je ko, ali postoje kao organizacija, i pravilo je da propituju americkog predsednika sta ce da radi naredne 4 god.

kapiram da pocetak sastanka izgleda tako sto upale projektor, puste snimak kenedijevog ubistva, pitaju novog predsednika dal ima pitanja u vezi toga, pa pocnu da pricaju o ekonomiji.

ocete teoriju zavere, eto opipljiva, al to se vec i zna pa nije zanimljivo. ostalo je uglavnom jedenje govana, teorietsanje o posledicama a ne o uzrocima. sve "zavere" koje postoje su vrlo proste i ukljucuju samo ubacivanje novca u odredjenu grupu koja radi po interesima te "zavere", najiskrenije moguce. ostalo se samo razvija, i nije deo nekog velikog plana u koji je ukljuceno hiljade ljudi koji su svesni da rade sranje, za neki "novi svetski poredak" nego rade iz svojih nekih interesa, kao sto su vera u alaha, teznja za sopstvenom drzavom, da se zaradi novac i tako to...