Prijava

A u petak veče sam se ljubio u parku sa klinkom SVE JE OTIŠLO U KURAC

Ja: Ovo vreme buđavo sad sam mogao biti na bazenu da ohladim glavu malo. Kad smo kad bazena, jesi li nabacila ten? Zamišljam da jesi, zamišljam da imaš belu liniju od ćega, zamišljam da ležiš pored mene, spavaš, kosa ti je u haosu po jastuku, grudi se otimaju košulji raskopčanoj. Ležim i gledam te i mazim po beloj liniji izloženoj ne samo mašti već i dodirima mojim. Spavaš, umorna, lepa i naježena od kišnog letnjeg jutra.

Nena: Ne pisi mi ovakve poruke, molim te.
Hoces li biti na svadbi danas?

Ja: Kakve poruke? :D Ne smatram privilegijom tu inspirisanost lepotom i cinizmom prirode već obavezom. Smatram da bi večeri bile uzaludne da nema čežnjom insririsanih svanuća. Grešne misli i pohotna maštanja su samo opsena ako nemaš s kim da ih podeliš, makar reči bile na displeju, ako već nisu topao dah na uhu.
Ne idem na svadbu, nisam pozvan.

Nena: Ovakve poruke. :P
I nema bele linije, nisam nabacila ten. :D
Znaci onda se definitivno necemo sresti.

Glupe klinke zaljube se ne znaju kad ih neko tovari

Udovičić nije rekao 8-10 medalja, već 18

Brt ja da imam pičku dao bih ti uz ovu spiku jbg

Spašavajte, ugasili kiskass, PB ne radi, a onaj treći pre neki dan otišao na počinak. Kako da nađem epizodu serije?

Brt pomalo i nije beskorisno..
Zamisli nekog plivaca/plivacicu uhvati grc u sred bazena pa ne moze da se cimne ili jednostavno organizam dozivi kolaps.
Nece plivaci okolo da staju otkud znaju sta se desava..

Jbg

Imamo prvu deklarisanu pederku za ministra. Evo ti ga na Vestervele.

Vlada je takodje osvezena Krkobabicem

Sjajno vaterpolisti gube, odlican trol nasih sportista koji se vracaju iz Ria bez medalje, realno kome je do borbe za drzavu u kojoj glavnu rec vodi ovo

http://nsa37.casimages.com/img/2016/03/30/160330030648959725.jpg

Nolo zijanio mec, sedi pred novinarima i kao place.

Plati porez picko, pa placi koliko hoces!

On da mu je do Srbije porez bi platio jajara siptarska