Prijava

u tekvondou mozemo uzeti 2 medalje.
kao neki polusuprajz.
a kapiram da najvece sanse imaju vaterpolisti,djovak i spanoviceva.

Jebemti Ivana nebo

mala zlobna svirepa kučka

ga ga gu gu vidi ovo pilence ajde da ga raspalim iz sve snage knjigom

Pa Španovićka bi baš morala da zapne i iskoristi dobru formu, jer koliko videh neke dve skaču lagano preko 7,10, a ona jeeedva ako nategne 7m.
Ima i onaj Štefanek u rvanju, on je valjda svetski šampion trenutno

ivana 19 godina kasnije - im a little bit selfish, a little bit insecure...

Ivana kuja u najavi

Drogira se ona nema druge, faca joj se iskrivila od testosterona kao musko je

Mada kenjam prvo sam ribi poslao "dobro sam" a onda sa vama da je Ivana besomučna džukela ehej pile malo

Krenem u subotu u banju crkne mi altenator u Dići kod Ljiga, dođe ortak po nas, auto kući šlepom, jedva nađemo karte, zgutamo se pa sa aftera u bus pravo 4 i po sata agonije u busu dođem gajbi popijem kafu, popušim ksnu i zabodem do sad i šta sad brt ni makac a pola dva

Ne isplati se daću sveci i ćaletu da imaju po selu jbg

Istina jbg cene su ne daj Bože nema narod para i ti fazoni

A brt u 6 i 15 sam u krevetu kod ortaka gajbi, niko neće u podrumu da spava jer je hladno a ja gorim i legnem ja go, ušuškam se, posle 3 min ulazi riba, ja se tresem samo mi glava čupava viri i gledam ja skida se riba skida brus okreće se i skonta mene i ja kao ništa, nasmeje se i uđe u krevet, kao "hoćeš mi dati malo jorgana?" Ja podignem ruku sa jorganom i pustim je ona se poptuno pribije uz mene hladna kao zmija nabila mi sise pod pazuh ja se povučem malo unazad kad me sčepala za kitu i povukla kaže "de ćeš hahaha" ja se iznerviram uhvatim za ruku smotam policajku iza leđa drugu ruku na teme a dupe joj samo gore kreće pokidam tange razgrnem guzove i jebo sam je od plakanja je razmazala šminku po jastuku obučem se probudim ortakinju sa kojom sam došao i odemo na after posle, pre busa, došla kujica mala izvinjava mi se, kao nemoj da ideš, jesi li ljut i dalje oj ivana jebem ti nebo

Na mdmi mogu da jebem od 5-7 minuta

Što ona tebe pita je l si ljut?

Posvetio bih ceo mesec drogiranju i jebanju rendom pički ali brt moram na more jebemti more da ti jebem i sve