Prijava

Bruse dozvoli mi da ti kažem da lupaš jebene gluposti. Da izvinu tvoje godine.
Agilni mi je živi svedok da tajne iz pvta čuvam ko oči u glavi XD
Osim što vređaš počeo si i da pogrešno procenjuješ, nešto se sa vama desilo gospodine.

rečeno bohoru je ko u zemlju zakopano

Јесте, Космо, али Брус има своје методе. То што ви не знате шта је његовом ПВТ-у, не значи да он не зна шта је у вашем, а и у Каизеновом, иако више није мод.
Брус малтерише и без малтера. Амбалажа ротира. Маје и Астеци нису либелу користили.

al sto precutkujes za smorkin klitoris...

Ахахаха, Пезосе, волео би ти...

nešto se sa vama desilo gospodine.

Трамп победио, фирми прети реорганизација, Гроф мора да мења формацију јер Уго иде у јануару.

http://www.zvezdegranda.info/2016/10/momir-ponovo-zeli-pevacicu-nijedna-u-krevetu-nije-kao-rada/
“Mnogo mi nedostaje moja Rada, ona je prava bomba u krevetu! Nijedna nije kao ona, posebno u seksu. Pokušao sam da joj nađem sličnu, ali to je nemoguće”, jadao se Momir prijateljima

kako li je jadnom milanu stankoviću dok mu bivšu drugi trpaju, pričaju kako je dobra u krevetu itd
:(((

Kome li je najtježe
a) Milanu Stankoviću - njegovu mezimicu sad jebu neki novi ljudi, njegova nikad više
b) Momiru Gajiću - bio se ogrebao za solidnu pičku, medjutim napustila ga zbog drugog koji je sad jebe
c) Harisu Berkoviću - trenutno je on jebe, srećan je i zaljubljen, medjutim kad god pročita komentare njenih bivših momaka da je opasna u krevetu deo njega se slomi i kroz glavu mu prolaze scene kako im ona brutalno puši i lomi kurac dupetom

Najteže je:

d) tebi, Maestro.

Bruse dozvoli mi da ti kažem da lupaš jebene gluposti. Da izvinu tvoje godine.
Agilni mi je živi svedok da tajne iz pvta čuvam ko oči u glavi XD
Osim što vređaš počeo si i da pogrešno procenjuješ, nešto se sa vama desilo gospodine.

Pročitaj celu prepisku, probaj da upotrebiš makar jednu vijugu da bi skontao da je cela prepiska jedna velika zajebancija. Osim što si zlopamtilo, propustio si da zapaziš da se sedam dana nisam ulogovao, kad već moderatori neće da me banuju onda sam se banovao sam da odležim vređanje koje ti junački priznajem.

To rečeno, povlači da sam uvređen izjavom da lupam gluposti te zahtevam recipročnu zadovoljštinu u vidu tvog odsustva sa sajta na nedelju dana.

EDIT: A za ovo persiranje i nazivanje gospodinom ti opraštam, nisi znao.

harisu, covek je sigurno pod stresom stalno, svi hoce da mu jebu ribu.a sigurno mu nije prijatno kad pomisli sta je sve verovatno radio njegovoj radi perverzni stankovic

meni kaže da sam već glasao

Kad trazi zena od tebe da jedes biljke, semenke i trave bratko moj jer je zamisli ona vegan pa moras i ti da bi joj pruzio podrsku u tome sto radi, ipak to je sustina braka zar ne, jer realno gledano ona i nema sta pametnije u zivotu da radi osim da jede travu i da menja haljinice, onda se bratko moj navikni da budes drugi, pa ces peti, pa dvanesti i onda ce zavrsis ko Toma kad je strajkovao polu mrtav u bolnicu ahhha ili ce te udari slucajnno loptica i ima te slomi na pola na sred teren vole jedan kad budes imao 42 kila...
Mozga bez jbt.

Zapravo sam zapazio, 4 dana daj Bože da je bilo ako ćemo biti precizni.

Nîsi mi još rekao zašto si me vređao, pa te molim da to uradiš ako ti ne stvara problem?

Мени је некако привлачнија зумба, шта знам.

Je l to onaj comi_pg obrisao post? Em laže, em briše postove, nelol opasan, to je za ban majstore.

http://i.imgur.com/yDUOpaq.jpg
Po fejsu za diplomski, po vukajliji za curu ;D, kontam da je za 1 cent po svakom upisanom i ta jajarenja.

Boli ga kita zaradio je vise nego ti i Shomara na kladzu zajedno :)

Šomi i ja na kocki zaradili više nego ti na svim tvojim rukovodecim polozajima u inozemstvu.