Prijava

Tresnje ne volite? O.o

Ja

Tresnje
Jagode
Grozdje
Pomorandze
Banane

Gotivim tresnje al mi nisu u top 3, cak ni 5.

sad bi imao 154 godine da je jeo voće

ali suncari svako vece od 11te godine

sto se tice voca najgore su lubenice, kad ono krene sezone pa svi kao joj hladan bostan, pa ono iseckano, pa slikaju, pa sa vodkom, pa sa kurcem

E da lubenice i dinje neke sorte bas bas jebu. Ali mislim da se oni ubrajaju u povrce i da tu ima caka neka. A da je paradajz voce...

Ananas je dobar za spermu cuo sam

Kraljica recimo (to se po onom cvetu gleda taj cvet ako ima to joj dodje kao picka a kad nema to je kao kurac pa nije kraljica) slatka kao med. Imam komsiju inzenjer taj neki ili neki kurac iz poljoprivrede, diplomirao na temi bostan lolo jebe i oca i majku kakve lubenice i dinje ima. Cak i zute one sto radj N00B nije znao da postoje.

dobar je, dobar je ananas za spermu i za glans penisa

Najbolja voća:

Paradajz, trešnje, grožđe, jagode, jabuke, breskve (jebiga za ova poslednja 2 meni spadaju u omiljena)

Najgora voća:

Kruške, kivi (opet jebiga ne volim kruške ni kivi)

U pravu je papet.

Skoro sam gledao (galileo je bio mislim, mada je možda i neka emisija na NG, diskaveriju, ne znam) kako u japanu imaju prodavnicu koja prodaje najbolje primerke (pojedinačno, da!) voća, i da se na dinjama gleda sve, kakva im je šara, oblik, veličina, sto kuraca nekih, i jedna takva dinja košta na stotine dolara, i to japanci bolesni kupuju kao poklon, hah. Isto tako prodaju po jednu jagodu i sl.

ma svo voce je meni do jaja, ali banane i visnje mi idu svuda i uvek

Da l niko nije pomenuo kajsije. Onako kad su malo prešle zrelost, pa su sočne ali tvrde i malko kidelaste mmmm.

Vocna torta je isto dobra

Dobra je ona sa jagodama i piškotama i pavlaka neka i to. Vrh je. Koriste se one zamrznute frikom jagode ajoj meraka i slasti.

Uopste nisam mislio na te sirotinjske torte mada ima ih ok

Frikom jagode smrznute-sirotinjska torta
Piskote-bas sirotinjska torta

SREĆAN DONALD, SVIMA KOJI SLAVE!!!