Prijava

Perverzija sa piškotama: skuhaš mak u kafi, procijediš u drugu posudu, baciš mak, u vrelu kafu umačeš piškote, slažeš sloj njih, premažeš ih slojem pudinga od vanile, pa opet red drogiranih piškota, itd. Krkneš u frižider i voilà!

наравно да је перверзија кад си их умакао у чај од мака пајдоманчино

Otac 2 maloletna djeteta... Hm hm

Brate to sa piskotama i smrznutim frikom jagodama je svrš jebeni. Recept imate na kutiji sa jagodama smrznutim.

Kad smo kod torti, moj drug jebavo neku klinku sto dosla da studira u nišu al imala momka.

E taj momak sto je iz istog sela kao ona joj naruci neku tortu za rodjendan i ona da je podigne u nišu u nekoj poslastičari, pa posto daleko boilo ona pozove ovog mog druga da je vozi.

Onda kad su uzeli tortu sto joj poslo momak drug je odvede kod njega kući i maže kitu u tu tortu i davao joj da mu puši kitu i liže taj šlag hahahahahah

Brate to sa piskotama i smrznutim frikom...

Siroti frik, smrzo se.

Vaš celtic

Najbolja torta koju sam ikad jeo je torta sa panaijom, žitom. Prilično retardirana kombinacija al je toliko jebeno ukusno da sam svršavao u talasima

Mož li se gurne kurac u tu tortu?

Za druga pitam.

Može i odličan je osećaj.

Drug mi to rekao.

axaxaxaxa sokodzove

PuppetMaster
Kraljica recimo (to se po onom cvetu gleda taj cvet ako ima to joj dodje kao picka a kad nema to je kao kurac pa nije kraljica) slatka kao med. Imam komsiju inzenjer taj neki ili neki kurac iz poljoprivrede, diplomirao na temi bostan lolo jebe i oca i majku kakve lubenice i dinje ima. Cak i zute one sto radj N00B nije znao da postoje.

E jebote podseti me. Negde 2009. ili 2010. sam u Smederevskoj Palanci na Institutu za Porvrtarstvo jeo najbolje lubenice i dinje na planeti. To su neki njihovi eksperimentalni hibridi. Jeo sam lubenicu zelene boje i dinju crvene i te zute lubenice sto si pomenuo. I dinju sa ukusom breskve boktejebo. To su neki njihovi eksperimentalni hibridi. Mislim da mozes i da kupis seme. Mi im uvodili kablovsku i jedan fin cikica agronom nam nasekao da probamo. Krljali smo bostan na naucnoj bazi lololo.

Dinja i lubenica su povrce bajdevej.

au jbt koje ponizavanje....sta sve teraju da rade te aktiviste, a oni pristaju na sve ne bi li se uguzili na neki posao, a istina je da ih se 95% ne uguzi nigde haha

oni stvarno glume bilbordoove? bemtidan ja mislio prenose negde

Da ih bar plaćaju po 100e dnevno, pa ajd.

a mozda je i ucena u pitanju.ili za radno mesto