Prijava

па боље да цркне... ја бих се пре обесио него овако живео

Haha, to je američka fora, ali to daju klincima npr. fast fud njihov da mlati strelicom i pokazuje gde je fast fud.

Ali mator čovek koji sebi ovo dozvoli jbg.

Прво ми је било смешно, па сам гледао слику да видим да није фотошоп, па ми постало тужно, а сад се опет смејем шта је њима пало на памет.

Bilo je teskih godina, ali ovakve ljudske bede nikad.

Zvuci kao floskula, ali kad god pomislis da nema dalje, napredni se potrude da probiju dno.

Prodo se za male pare.

https://youtu.be/gjq1z4w5ezY

Komentari po fejsu:
De Andre debilcina, majmun, neandertalac Jokara bog

Pa jesam ja corav ili ga Jokic drzi za dres i cojeku dopizdilo?

Jebem ti Srbe glupe, a da je on drzo Jokica i Jokic njega udario onda bi bilo: TOOO SRBINE JEBI MU MAMU POKAZI MU KO SU SRBI

Pa meni deluje kao da je babun ispao gluperda

Babun=crcuga to valjda ne moram da objasnjavam

Ovo što kaže Denča.

Ako ga je drzao za dres nije mu jebao sestru.
Sta mislis da je zidan udario materacija glavom zbog drzanja za dres... Ovaj crnjo je picka..

Jokica ne pratim ali je bijeli gazda medj beracima pamuka

Da ga je makar udario ko covek pa da kazes popizdeo covek...ovako zene udaraju jbt. Samo dobio tehnicku bez veze. Zamisljam ga sa nekim piskavim glasom kako je vrisnuo PA NEMOJ ME VUCI ZA DRES COVECE(sa akcentom na prvo o)

Ko oni glupi fudbaleri uzmu unesu se nekome u facu i malo ga odgurnu i dobiju crveni. Bravo majmune da si ga nabo glavom isto bi crveni dobio al makar bi znao sto

Ovaj DeAndre je uvek bio jebena nervoza kad gubi aahhahaha

Ide uz font koji koristiš.

Ma za ono kreveljenje kad su nas dobili na olimpijadi bi mu ja jebo mater, steta sto tad nismo imali nekog milicica ili krleta gospodina da ga izotvaraju po glavi. Aj da se durent npr kreveljio pa da pognes glavu i cutis ok je majstore nabio si nam 40p ko kurac u dupe i vrtis nas ko elisu al ovaj babun najnebitniji lik u ekipi fazon ko da se stimac kreveljio ustasama ili tako nekom

Deandre=crni stimac