Prijava

Маестро ♦
Citam ga i gledam druze na teveu, ulici, skoli od 5. oktobra pa do 2012-e, mozak mi je ispirao od malih nogu ali nije uspeo, a od 2012-e a ga najvise ima na internetu. Ne daj boze da uzmem dodatno da citam o liberalizmu jer je soros platio i iz frizidera da mi iskace

I to je za tebe liberalizam?

A kad bih ti rekao da je naša država jedna od prvih liberalnih zemljala u Evropi u 20. vijeku?

Najjače mi je kada kažem da je Draža Mihailović bio jedan od najvećih liberala u Srba, novokomponovanim turbofolk četnicima odmah krv na oči udari

maestro za koga si bio 2000. godine ?

Dobro streberu, treba li da ubacim NEO ispred liberalan? Svi znaju sta znaci liberal u 2017-oj, a to je simpatizer:
-demokratske stranke
-djb
-ldp
-eu
-americke demokratske stranke
-refugees welcome
-lbgt prava
-ne davimo beograd
-sasa jankovic
-vuk jeremic
-zoran kesic
-feminizam
-vajs
-tarzanija
-njuz
-b92
-N1
-CNN

Za Popaja da pobedi Badžu.

Bio sam za nindza kornjace konjino jer sam imao jednocifren broj godina

Inace za Seselja bih bio ofc

pa sta ti onda gledas od 5 oktobra kad ti secanje seze do neke utakmice zvezde i jang bojsa u kvalifikacijama za ls

znaci za laznog sto se slikao po ratistima u velikom mokrom lugu

Pa sad, neoliberalizam kao politički pravac je diskutabilan....

Da li si ti svestan da to što tebe muči nije liberalizam? :D

Samo koči malo mamu mu

Nego?

Muci te sopstveni idiotizam

http://www.mojpedijatar.co.rs/kakva-majka-ide-u-provod/
zene zavladale svetom.ovo postaje normalno.muskarac da radi kao rob a zena da uziva.podrazumeva se da muskarac mora da finansira sve ovo ako ne moze onda je luzer

дупли стандарди синовац....

Dare, mora da ima i onaj deo kad okrene pištolj prema ovome što mu je dao. To mi je i bila poenta.

Kakva to majka ide u spa, kod pedikira, u solarijum itd?
Pa brt, ako se dogovara sa muzem da se malo sredi da mu bude lepsa da se bolje seksaju, onda svaka cast pruzam ruku. Ako sve to radi a na muza ne obraca paznju, jasno je: tovari je neko drugi. A ako ima potrebu da izlazi u klubove sa drugaricama (bez muza) to zna da hoce da je neko drugi jebe, tj ide da se baci u promet. Meni da zena kaze da hoce da izadje u klub sa drugaricama podneo bi zahtev za razvod braka isti dan. Jer cak i da ne zeli da se jebe sa drugima, svakako zeli da joj drugi prilaze i nabacuju joj se, sto znaci da je nesigurna u sebe i da joj treba potvrda od drugih da je privlacna a sa takvom zenom ne treba stvarati porodicu. Zamisli zena provede pola dana na raznim tretmanima i onda dodje vece i umesto da se sa ispeglanom kosom depiliranim telom i uradjenim noktima izjebe sa svojim covekom ona kaze "idem ja sa drugaricama u grad". Ko god to dozvoli je cuck i naivna budala

Zato ja često idem s ženinim drugaricama. Bez nje.