Prijava

Haha ali ove razglednice su fenomenalne

Presranje tekst, ako je istinit uopste. Obostrano zadovoljstvo moj kurac.

Treba neko da posalje ovaj tekst stojanu da stojan ode sa puskom u vajs da im se najebe keve kad vec ne moze ovoga da navata

Ako je ikako pokretan stojan uopste

A ovog predstavljaju ko Rokfelera
U skup sat hahaha oh šta ćemo sada

Kosovac zauzeto
Treba neko da posalje ovaj tekst stojanu da stojan ode sa puskom u vajs da im se najebe keve kad vec ne moze ovoga da navata

Ako je ikako pokretan stojan uopste

умро је стојан, не би ваљало да је покретан.

Nije da nije ovaj lik upravu. Mogo je Stojan da spusti slušalicu normalno kad je god hteo i da ne odgovara uopšte, ovaj bi presto da zove i završeno. Šta može star čovek zimi u selu, ovako mu dobro došlo malo da se isprazni i ispisuje.

Aleksandrekg, i mrtvi imaju pravo da se kreću, ko si ti da im to braniš????

Mogao je kurac. Stojan je covek nepismen i ne verujem da mu je bilo najjasnije sta i kako je mogao. Plus je on ostavljao otvorenu slušalicu na po par sati.

jese zna zasto ga je zajebavao?

Hahahaah koje objasnjenje nisam ja kriv sto te drkam fonom nego si ti kriv sto se javljas na svoj sopstveni telefon koji pritom placas da koristis pa ne malo vas vucic jebe treba jos keve mi treba sipati u vas dok ima gde a kad nema onda butati nogom pa sipati jos

Imas u tekstu sanitarni.
+100 ovo sto pseto kaze.

Juče mi bilo dosadno jer burazer hteo da spava prepodne i ja mu uzmem kola i on kaze nemoj, ja sta nemoj ja sam bre vozac ja se snalazim svuda i to.

I izgubio sam se i pošao za švedsku, frka mi bila u neku šumu sam zalutao i sat ipo sam se vrteo dok me neki poštar nije opravio da se vratim.

Opasne su to stvari..

Fejsbuk stranica "occupy democrats" najveci kancer danasnjice. Holandjani se utrkuju ko će bolje da se sprda da trampom, a toliko su jadni da za 20 godina nece postojati kao drzava jer ce muslimani ciniti vecinu i izglasati nekog svog za predsednika. Liberalizam je mentalna bolest. I ne znam kako ni zasto ovakve stvari nisu glavne na ovom forumu, da li ste svesni da vas ne interesuju stvari koje ce za 20 godina uci u udzbenike istorije. Jebala vas kladionica, KK Crvena Zvezda, Nikola Jokic i knjige koje trenutno citate

i ti ne seri, šta se upljuvavaš u liberalizam a nisi pročitao 5 rečenica o liberalizmu. Da bi mogao nešto kritikovati moraš debelo da se obrazuješ o tom pitanju i zato ti je bolje da čitaš knjige umjesto što glumiš pamet.

Citam ga i gledam druze na teveu, ulici, skoli od 5. oktobra pa do 2012-e, mozak mi je ispirao od malih nogu ali nije uspeo, a od 2012-e a ga najvise ima na internetu. Ne daj boze da uzmem dodatno da citam o liberalizmu jer je soros platio i iz frizidera da mi iskace

maestro jel prezires olos otporaski?