Prijava · Registracija
Thumb index

labokv

kad se onakve krs bicikle kradu onda je sve jasno.svi glume neku gospodu a kradu se bicikle stare 20 god.pre su u kv napravili suncani sat, nisu ga ni zavrsili, a sad uopste i nema brojeva sve plocice su odvaljene, uglavnom vidim ja danas da je ceo trg izlepljen nekim trakama i shvatim da su te trake kao neki orjentiri za suncani sat bez brojeva.znaci da neko u gradskoj upravi dozivljava za ozbiljno taj suncacni sat bez brojeva.neko misli da nam je potreban suncani sat u 2017god.malo je falilo da spakujem kofer i odem u bilo koju zemlju za koju nam ne treba viza

Thumb mance 1

Skočimiš

Dođi u Bosnu, da izjedeš sva govna koja si ovdje izasrao otprilike treći dan.

Thumb index

labokv

pa pre bi isao u sibir.ne racunam bosnu

Thumb 18222008 10212919919463339 6056062500523556159 n

celtic

Uh, kakva reklama (njuuu tab)

Thumb ava

Радјард Куплунг

Thumb fb img 1488205691880
Космајац

Da l da prijavite čoveka da robija za jaknu jbg...

Dal si lud hahah, pa ko bi ga poslao na robiju zbog jakne jebene. Neka droga je u pitanju kolko sam razumeo.

Thumb fb img 1488205691880

Космајац

A znam Rađ nego kao fora XD
Pozdrav Prove :-*

Thumb slide 303735 2584578 free

Thilmo

Od 9:46, napokon Sinan dobio šansu da dokaže da se ne drogira. Kako mediji mogu da unište poštenog čoveka jbt..

Thumb atomicrabbitheader

atomski mis

Mislim da bi sve devojke sa malim sisama trebale da mogu da setaju bez brusa, da se kupaju u toplesu, da cak i po kuci setaju u toplesu jer nemaju potrebe da misle na to dal ce neko bulji u njihove sisice.

Thumb fender stratocaster golden  vukajlija

Fender Stratocaster

Вала баш овако! Сви хипстери и југоносталгична говна су се примили на тетраедар.

Thumb doc holliday 228x300

ps

Ja kapiram da je ovaj oblik opet jer se manje ambalaze trosi al ne smem da tvrdim

Thumb mance 1

Skočimiš

kako se zove ovaj naš ciganj što vadi korenje?

PIČKO ĐESU TI MARKE AAHAHHAHAHA

Thumb 1920063 237595893112314 849469334 n

Маркo

неби реко пс, маркетиншки потез класицхан

Thumb ava

Радјард Куплунг

Kolko loše laže ovaj "matematičar kockar"

Thumb ava

Радјард Куплунг

Ovaj baja je u najboljem slučaju moler