Prijava

aj nabijem te na kurac govnaru smrdljivi
idi okači neki šaljivi vokaru klip na koji će se izijem flips nadovezati ludim postom
ovo je bilo upućeno radjardu mada nabijem i tebe na kurac bohore idi cimaj ljude iz dubaija da pomažu ciganima da bi bio veliki čovjek
nisam raspizdeo nakazo samo vas sve nabijem na kurac idiotski predovratni ste mater vam jebem svima
nakaze govnarske vukajlijaške
aleksandar kg idi igraj bunker sa kapunom da osvojiš vukajlijašku turnir u heksbolu nabijem te na kurac debilčino
bedniče ljudski
šta ti kačiš srce debilčino
kao ti se uključuješ u temu, koga boli kurac za tebe nije više 2014
ne stvarno sa ove teme jedino ozbiljno ne mislim prema bohoru svi ostali ste baš onako jadna ljudska bića i poserem vam se u usta
Aj odjebi debilko dživdžanska
ne, ti si bosanska debilčina i da sam bio ok sa tobom ne bi bio više posle ovog skakanja na radjardovsko prosečno srbendarski voz dobre šale sa raspizdenim gvozdenom nabijem te na kurac debilčino
nije samo zato što ste vas dvojica bili tetracigani nego i jer je onaj debil rabin šloma kukao što sam loš a igrao sam sa njim u timu
nije napisao samo brt ciganine lažljivi nego je napisao br što to
kao drugo to što si ti kurtončina kojoj će u životu najveći domet biti odabrana definicija na takmičenju ne znači da su svi ostali takvi i da iz kratkih naizgled običnih rečenica ne mogu osetiti smrdljivost i nekuloću koja ih može nagnati da se prestanu baviti određenom aktivnošću
laki i rabin šloma retardi imaju ekipu takmiče se nacionalno u lopticama koje šutaju manju lopticu na internetu

EDIT:
:)

aleksandar kg idi igraj bunker sa kapunom da osvojiš vukajlijašku turnir u heksbolu nabijem te na kurac debilčino

хахахахха

Xaxa ovo mora da jr Grozdan I afera "brt sto to"

Hahaha ko god da je Bogovski post

Pola sata sam akao ovo cudo

imala sam 15 god kada sam se pocela sa deckom starijim od sebe zabavljati .sve je lijepo islo dok me nije poceo udarati..mislila sam da ce proci ali on je iz dana u dan bio sve vise nasilniji...kada sam pokusala da raskinm sa njim rekao mi je da cee mii pobit odicu i zalosno morala sam sa njim da ostanem....danas imam 18 god ali on je jos tu nemogu da odem od njega i ak me ii dan danas udara ;(

Evo na sta se sa velikim bolom u kurcu trosi krvavo stecen dzeparac naivnih i dobrocudnih VOS-ovaca
https://image.prntscr.com/image/GnJpNAa1Q8ihl0HQbOa_sw.png

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:678156-Tomanovic-Jos-pamtim-mrtvog-Slobu-u-haskoj--celiji
informer i blic preneli ovaj intervju ali su normalno izostavili delove gde tomanovic kritikuje sadasnju politicku elitu a za pravosudni sistem kaze da je jos gori

PA BRE ZATRPAO SI MI ODLICAN POST SAD

Hahahahaha nasmejao sam se, ali opet ko zna, mozda vise nije sirotinja, godine su prosle

Salim se dobar je to momak, nek je izjebo klipane

postavi ga onda opet

На коју мислиш? Има 200 страна кукњаве.

Pa na ovu što je naslovila temu "Da li ste bile nekad u vezi sa psihopatom?" i onda napiše ovaj tekst u kom se ispostavi da lik nije psihopata, nego običan pajser