Prijava

sve ti jebem, dvesta strana i svaka treća bila u vezi s psihopatom

Ja sam isto procitao tekst ali nisam primetio stvari koje si ti primetio

inače, poznajem jednu moderatorku sa ana.rs, teška srca je priznala to

u vezi sam sa covekom koji je malo stariji od mene, ja imam 29godina

Ove na ana.rs nisu čule da je danas moderno biti s mlađim muškarcem xD

inače, poznajem jednu moderatorku sa ana.rs, teška srca je priznala to

Jел` добра пичка?

Предлажем да се склопи уговор о техничкој сарадњи између вукајлије и ana.rs женског форума. Један њихов модератор да дође код нас, и један модератор одавде да оде тамо да модерише. Сматрам да би таква рокада допринела квалитету и једног и другог саита.

Копираћу овај пост у део форума за предлоге.

Koliko je ana.rs kvalitetniji forum od ovog, tek mi sad puce pred ocima

Pre nego što sam upoznala psihopatu, oblačila sam se elegantno. Kako sam dobro gradjena nije bilo potrebe da svoje atribute naglašavam, ali je psihopata u početku na tome insistirao. Paralelno sa tim zahtevima, sex je postajao sve grublji i to mi se svidelo jer ni sa jednim muškarcem, pre njega, nisam imala takav odnos.

Medjutim, kako je vreme odmicalo krenuo je da me kažnjava odsustvom sexa. Prosto rečeno - napali me, pa odustane. I tako ciklično. Užasno sam se nervirala i u tome je uživao. Iz ove perspektive, više je uživao u mom besu nego u samom sexualnom činu.

Kako je veza odmicala, naš odnos je sve više ličio na odnos mame i sina, a sa tim odnosom je i sex bivao redji, a njegovi zahtevi za promenom oblačenja sve eksplicitniji. Zato sam i počela da ličim na staricu. To nisam primećivala, ali jeste moje okruženje jer je svima bilo čudno da ja koja volim eksplicito naglašenu garderobu postajem ''smerna'' jer ja mogu da budem sve, samo ne čedna. Jednostavno, to nije u mojom prirodi.

Takodje, bilo mi je čudno i to što je stalno ponavljao da će od mene napraviti ''domaćicu i majku'' jer ja nisam, i ne želim, da budem ni jedno ni drugo. Čudila sam se tolikom insistiranju na majčinstvu jer u meni nema ni grama takvog instinkta. Da li je igrao na kartu da se osećam zakinuto što nisam majka jer to sve žene žele, pa je podrazumevao da i ja to želim ili sam ja, ipak, svojim ćutanjem zaštitila sebe, ni dan danas nemam odgovor na to pitanje. Inače, kad god bi mi bilo koji muškarac pomenuo roditeljstvo u meni se javljao osećaj mučninine i povraćanja. Za taj moj osećaj psihopata nije znao, a ne zna ni moje okruženje.

TEMA DANA: Kako smuvati komsiju?

, naš odnos je sve više ličio na odnos mame i sina, a sa tim odnosom je i sex bivao redji

hmm

Какве везе има ово:

Pre nego što sam upoznala psihopatu, oblačila sam se elegantno. Kako sam dobro gradjena nije bilo potrebe da svoje atribute naglašavam, ali je psihopata u početku na tome insistirao. Paralelno sa tim zahtevima, sex je postajao sve grublji i to mi se svidelo jer ni sa jednim muškarcem, pre njega, nisam imala takav odnos.

Medjutim, kako je vreme odmicalo krenuo je da me kažnjava odsustvom sexa. Prosto rečeno - napali me, pa odustane. I tako ciklično. Užasno sam se nervirala i u tome je uživao. Iz ove perspektive, više je uživao u mom besu nego u samom sexualnom činu.

Kako je veza odmicala, naš odnos je sve više ličio na odnos mame i sina, a sa tim odnosom je i sex bivao redji, a njegovi zahtevi za promenom oblačenja sve eksplicitniji. Zato sam i počela da ličim na staricu. To nisam primećivala, ali jeste moje okruženje jer je svima bilo čudno da ja koja volim eksplicito naglašenu garderobu postajem ''smerna'' jer ja mogu da budem sve, samo ne čedna. Jednostavno, to nije u mojom prirodi.

Takodje, bilo mi je čudno i to što je stalno ponavljao da će od mene napraviti ''domaćicu i majku'' jer ja nisam, i ne želim, da budem ni jedno ni drugo. Čudila sam se tolikom insistiranju na majčinstvu jer u meni nema ni grama takvog instinkta. Da li je igrao na kartu da se osećam zakinuto što nisam majka jer to sve žene žele, pa je podrazumevao da i ja to želim ili sam ja, ipak, svojim ćutanjem zaštitila sebe, ni dan danas nemam odgovor na to pitanje. Inače, kad god bi mi bilo koji muškarac pomenuo roditeljstvo u meni se javljao osećaj mučninine i povraćanja. Za taj moj osećaj psihopata nije znao, a ne zna ni moje okruženje.

са овим:

TEMA DANA: Kako smuvati komsiju?

Forum na kojem oblajhane dokone gospodje leče svoje komplekse pišući o tome šta vole ili ne vole kod muškaraca, iako ih to niko ne pita, niti su u situaciji da nešto puno biraju

Imamo mi to i ovde, zove se "fetiši vukajlijaša" i "vaš ideal lepote" gde nevini likovi prednjače sa objavama

Maestro je jedan stvarno nezreo momak, samo sto se njemu ne oprasta, iako je nezreo, ali zato svi drugi bezocno rade identicne stvari, samo sa drugim temama, jer teme za koje se hvata maestro su politika i ne znam jos tacno koje, a to je tako prevazidjeno jer valjda je ovde cilj strogo i bezocno pratiti trendove, mozes napisati nazanimljiviji komentar o miroljubu petrovicu ili poplavama u obrenovcu ali kad je to proslo, i zato trebas cekati novu temu sa nestrpljenjem na kojoj mozes pisati dobro poznate fore prepricane hiljaditi put i tako biti u sinhronizaciji sa vremenom posto je to najvazniji filter. Npr vest o kokunalcima za kontejnere, lapsus ili zanimljiva izjava premijera i onda svi grokcemo i neverujemo u kakvoj drzavi zivimo klintone bombe devedesetih trebalo nas je smlatiti jos 99 od ove drzave vise ne moze nista da me iznenadi pa onda idu komentari krljavih pa se stave ovde da se svi smejemo toj krljavosti, dakle nije nista lose napisati haha na nepismen komentar na b92 ali kad se krene sa ono destruktivnim pogledima na celu naciju i drzavu to nije lepo i mama i tata bi trebali da vam nalupaju samare da vas malo povrate. Problem je dakle u tome sto ste svi podjednako nezreli a napadate najslabiju kariku za istu stvar koju sami mozete sutra da uradite a to je jako nekulturno. Da sam u duhovnoj nirvani ne bi posao nikada ovakav koentar ali posto nisam dobro sam uradio, nadam se da ce se naci bar jedna osoba dovoljno hrabra da prihvati ono sto sam napisao. Da sam u nirvani da se razumemo imao bi istu misao, naravno, samo bi je drugacije interpretirao odnosno ne bi napisao nista.

Sere mi se od vas. Eto. Zasto bi ja pokusavao da sa vama govnima budem u dobrim odnosima kada to ne zasluzujete, onaj balavac kosmajac se nadurio juce i nije mi odgovorio na postove na onoj temi na kojoj sam pokusao da uspostavimo ljudski odnos znajuci vrlo dobro da me je pre mesec dana napusio sto je normalno ali mi je lupio minus na sve definicije kako ne bi morao da slusa sta ja imam da kazem. Ja ko budala stiskam posalji a ono svaki put proguta, jer ispod 50 poena nema pristupa forumu. Zasto bi se ja trudio da sa vama ostvarim neki kontakt kada lagano mogu da vas navredjam tako da vas to uzivo pogodi, to bi bilo lakse a i sacuvalo bi ponos. Sto ja da se spustam i umiljavam zbog nekoga. Pa zato sto ste zreli kao deca, ja cak zamisljam da neki od vas imaju decu i onda kad ih dete uvredi onda se nadure i vise nikad nece da razgovaraju sa njim osim ako se izvini jer je u suprotnom ponos povredjen, jos ja njemu na noge da idem a on me uvredio omg. Sere mi se od toga, necu ja da se pravim lud zbog nikoga, nisam u policiji, pa da moram, to ne mogu da menjam, ali zato je ovo forum i mozda ne mogu da uticem na promenu sistema ali to ne znaci da treba da odustanem od glasa i pomirim se sa stvarima jer se plasim sta cete mi vi reci. Razumete? Jebe mi se sta cete reci jer vec unapred znam ali eto uvek imas tu nadu da nesto mozes da promenis iako znas da to tako ne ide

kakav divljak

odlična izvedba mladoga Emira