Prijava

Da, tacno vidis po glumcima koji odu s ovih prostora

Šerbedžija triput sedmično na brodveju

Skonto sam danas koliko je ekstremno važan dobar interfejs i "user experience" za uspijeh bilo čega...

Evo 2 primjera:

1. Sajt B92 - sajt je inače golo govno, prepuno senzacionalističkih vijesti i klikbejta, ali im je jebeno dobar dizajn, dobar raspored sadržaja, organizovano, pregledno, dobar sistem komentarisanja, na koji sam navikao (bez obzira na to što je pola komentara botovskih), i to sve doprinosi da ja to govno od sajta i dalje redovno posjećujem.

2. Jebeni GLOVO - i ranije je bilo nekih pokušaja aplikacija za dostavu hrane, tipa donesi.ba itd. ali su one sve imale komplikovan interfejs, sve je to nekako bilo sporo i komplikovano... a Glovo je sve maksimalno ubrzao i pojednostavio... što bi Englezi rekli they streamlined user experience... Nema našeg izraza za "streamlined"... Ali uglavnom naročito ona opcija "reorder", koliko to jebeno ubrzava proces naručivanja... I šta je poslijedica toga svega? Dok je bio donesi.ba i slični smiješni sajtovi, ja sam možda jednom ili dvaput nešto naručio, i onda poslije toga batalio. Nije mi se dalo. Lakše uzet telefon i direktno naručiti.
Međutim, kako se glovo pojavio, skonto sam da sam trenutno u procesu da postanem navučen... već sam napravio 5-6 narudžbi, a REORDER opcija omogućava bukvalno da ponoviš neku staru narudžbu u roku od 10 sekundi.

I na to sve nisu uopšte jeftini, uzimaju solidne provizije na narudžbe, pa ljudi, uprkos tome naručuju...

Znači dobar dizajn i user experience bukvalno su dovoljni da ljude navuku na nešto... Eto, svi vi koji budete htjeli praviti neke startape, sjetite se ovoga. Onda mi zahvalite poslije prve milijarde :D

jebeš li šta jovore?

Baš ću tebi o tome da pričam.

Evidentno ne, ovih poslednjih dana postuje ko rahmetli bob rok/stratimir, spamuje, na boga ne misli

mesni narezak
jebeš li šta jovore?

teo da kae da moz da zajmi seku

2. Jebeni GLOVO

ovo vristi na yt, i wolt isto

spam koji je usao u glavu da je najgovno od sajta radilo bi (daj da jedem odma)

Sto bi nekome smetao Jovor, covek pise o cemu mu se pise ko i svi mi, plus ima argumente uvek i nije nerazuman, pristojan je itd, vise Jovora fali svetu a manje raznoraznih cara, stratimira i vukova

fali vise galantnih bajo da pisu ozbiljne postove o automobilima do 2k (da se jave iz turske bajo)

i filmofila i formulasa fali bajooo toga bas nedostaje

a drugosrba baaajo da bar toga ima malo vise ajoj bajo moj

Meni jovor nije naporan, mogu mi neke njegove teme biti nebitne ali onda i ne ucestvujem.

Sta je sad sa "bajo", Cara naucio novu rijec?

novu bajo (naucio od galantnog)

Sta znam, dobar je Jovur, ne razumem ove mejmune koji kmece na jovorshtine

Tipa ako jovor postuje na sta slusate trenutacno ili evroviziju ili modernu umjetnost i tako te beskorisne teme, to necu ni otvoriti vjerovatno ali na ovim standardnim je okej “sagovornik”

ma ofc, cuj rifresujes ovo govno x50 i onda kmecis kako je neko dosadan jer postuje kojesta. Jok bajo ti si debil sto ocekujes neki kurac ovde

Poenta moderne umjetnosti i jeste u tome da bude beskorisna. Larpurlartizam bajo moj.