Prijava

Ček milice ti ciljaš na to da se ja skroz ispolivam :)

Milce, ja znam foru kad te neko slaže i to je to. :Đ

No, jeste li znali da je pčela starija od dinosaurusa?

A da li ste znali da je elektricnu stolicu izumeo zubar??

Zanimljivo. :)

A da li ste znali da je kikriki jedan od sastojaka dinamita? :)

Ja sam to znao za kikiriki.

A da li ste znali da je mačka jedina domaća životinja koja se ne pominje u Bibliji?

mylyca

Da li ste znali da ako popijete vodu tako što ćete piti sa dela oboda čaše koji je naspram deu oboda s kojeg inače naginjete da ćete prestati da štucate? Nabiješ bradu u čašu i naginješ od sebe, a ne ka sebi. Nacrtaću u paintu ako neko ne zna :)

Jedino tako i prestanem da štucam.

Da li ste znali da su Hitler i Napoleon imali samo po jedan testis?

(Prema tome, tačno je da jedno jaje snagu daje)

Ето. :) Не, ово је стварно и логично, вода ти се слије са непца, а не са језика, јер ти глава буде надоле.

Jebote, svaki dan čovjek nešto nauči. Svašta mi kao znamo, a meni NIKAD u čitavom životu nije palo da na taj način pijem vodu.

ja sam imao obicaj tako da pijem vodu...i ja danas nesto isao gradom i reko ajd da slusam radio i naletim na tu emisiju..

Hitler, he only had one ball,

Goering, he had two but very small,

Himmler had something simmler,

But poor old Goebbels had no balls at all.

Da li ste znali da se Sigmund Frojd smrtno plasio paprati?

Da li ste znali da je vosington glavni grad amerike

Da li ste znali da je vosington glavni grad amerike

Ozbiljno? o.O

Naravno da sam ozbiljan, pa ja sam bre covek u godinama, ja se ne zaebavam

Ауу Сељо па нисам сигуран у то...

Eto vidis, da mi ti nisi rekao ja bih ziveo u neznanju...

pa nie valjda da si se odselio zbog mene

mylyca

Ето. :) Не, ово је стварно и логично, вода ти се слије са непца, а не са језика, јер ти глава буде надоле.

I to, ali najviše je fora u disanju. Jer ti kad na taj način piješ vodu, dišeš tako što si presavijen a ne uspravan, recimo, najbolje je da sediš, a čaša ti je negde između kolena ili čak i niže. Kad nemaš ni čašu ni ništa, šetaš gradom npr. uvek upali autosugestija, skoncentrišeš se i kažeš :"E, sad neću nijednom više da štucnem" :)) Radi to, majkemi.

Eto vidis, da mi ti nisi rekao ja bih ziveo u neznanju...

pa nie valjda da si se odselio zbog mene

!:D

Da li ste znali da je najveća glad u Srbiji izbila za vreme carstva Stefana Dušana Silnog?

Да ли сте знали да је сваког тренутка око 45,5 милиона људи на свету пијано? :О :)