Prijava

Ako živite zajedno ili često blejiš kod nje, točilicu za pivo.

Pita đevojka momka:

- Što ćeš mi kupit za dan zaljubljenih?

- Čekić.

- Što sad čekić ?

- Da izbiješ te poklone iz glave!

Pre par godina sam kupio 5kg zemlje.
Mislim da je bio pun pogodak jer se i dan danas prepricava.

Treba joj kupiti pistolj. Na taj nacin pokazujes svoje bezgranicno poverenje i pomazes posrnuloj industriji oruzja u Srbiji. Ujedno se obezbedjujes da skoncas kao gospodin bez bacanja sode u oci, usnika od sekire deset puta u glavu dok potrevi kako treba, i trovanja misomorom. Specijal za dan zaljubljenih: Par pistolja sa serijskim brojevima u nizu i besplatnim graviranjem imena do PET (pet, znaci ne Vukasin i Razumenka , nego Kuca i Maca, Mica i Meda), samo 250 E + kutija cigara Marlboro 100 crveni. Kolicine su ogranicene, a gazda je jos vise.

Cvijet kupi i nećeš pogriješit, ja ti kažem.

патишпањ као неко овде заиста има девојку.

Bilo koju knjigu (nemoj da gledaš nazive, samo uzmi bilo koju) Isidore Bjelice i knjige spisateljica slične njoj (ne po izgledu). Plišani privezak za ključeve kupljen kod kineza, ključ trinaesticu da je podseti da mora da radi po kući, najjeftiniji set za ručavanje opet kupiš kod kineza, slagalicu od 500 delića da se zanima dok ti gledaš utakmicu. :)

Da kupi sebi kartu za mesec dana odmora na drugom kontinentu i da iskoristi do poslednjeg dana.

Cvijet kupi i nećeš pogriješit, ja ti kažem.

A koji, znaš koliko ih ima... I šta kupi, prođi pored neke terase i uberi jedan.

Čestitku koja nema veze sa pomenutim danima a gde piše "Kad porastem biću..."
ili "Brzo ozdravi" :)

kupi joj momka.

sa kurcem i svim ostalim. ima da se obraduje.

ili ako nece da se vezuje plati joj zigola, snosku neku za jednu noc. tako nesto romanticno.

Литар ракије. Да не крајцује више из мог штека. И онај упаљач који када креснеш светли.

ovde ima skroz goditvnih stvarčica, rade dostavu

http://hocuto.rs/

inače, sex shop "srećni ljudi" ima sajt, i oni rade dostavu...

Te stvari se kupuju cijele godine a ne samo za praznik.

Sad krecem da napisem kako vam je get tema, i onda slucajno, sasvim slucajno odem na prvu stranu, cisto da vidim ko je otvarac teme. I tamo vidim da sam ja medju prvim savjetnicima, onako ozbiljan i iskusan. Pfuj

Sad, godinu dana kasnije, kad znam bolje, evo savjet: DILDO HEHE

Ja svojim bivsima kupovao satove za rodjendane, martove valentinova i ta sranja, imao druga koji je svercao jaaako dobrim kopijiama meni davao za nekih 12-13 evra, jeftino a kao da sam joj auto kupio se ponasa....jes da nisu veze trajale al' ko ga jebe vrede tog seksa i za tu jednu noc te pare :)

evo, moja drugarica pravi ove lutkice, pošto su unikatne, opušteno i to može kao poklon

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/529096_474564789270232_1916468220_n.jpg