Prijava

Poslednjih dana češće boravim na sajtu i primećujem previše komentara koji su u fazonu "plus ali nije za odabrane", pa hoću da razjasnim šta su to odabrane definicije i posteri, tj kako sam ja to zamislio :)

To nije nekakva elitna kolekcija bisera za koju definiciji treba 1000 glasova i test vremena da položi. Ne! To je najobičnija lista koja "hvata" sve ono što malo odskoči od mase drugih mahom nezanimljvih. Ne znam da li je u pitanju manjak moderatora ili izbirljivost postojećih ali po meni bi ta lista bar 5 puta brže trebalo da se osvežava.

Слажем се са тиме да треба брже да се освежава, дај мени мода па ћеш видиш како ће брзо то да иде! И да, ај мало нашамарај модове да ставе понеки сленг тамо, један у три месеца је мало

наравно ако и ти ниси у фазону да те боли уво

Biće Fejze. :) Slažem se sa Kaizenom.

Brate mnoooogo brže bi trebalo da se osvježava... U poslednjih par dana je to baš nikako, moguće da je premalo modova, ali ima u onim tamo predloženim masu definicija koje su jako kul...
Evo, ispadni roditelj, ovo je za odabrane odma' http://vukajlija.com/tajson a ima još takvih dosta....
I preko dana se napiše pokoja da valja za naslovnu, ali treba pročitat sve te defke....

Što reče fejs, turi sleng, jebem mu miša, ima ga, evo ova tu je sleng!

Па и не мора брже, мислим да је ово ок брзина. Имаш брате онај календар, он има своју функцију, ту коју си ти навео. Да се види дефиниција која је тај дан "одскочила."

Daj bre gazda kako ja da skupim poene majku mu!

A možda da se odabrane ne izdvajaju od defki koje se normalno izbacuju, nego samo da budu obeležene onim NIKE znakom.

Da, ima kalendar, a šta ako neko napiše defku i ta defka ima skor 3:1 jer je niko nije pročitao, zato što su svi okupirani čatom i posterima i forumom... Za to postoji mod koji će da je izvuče iz mrtvih i stavi u odabrane.... Zato treba više modova, da bi se čitale defke

Међу одабране постере свако мало улети нешто апсолутно недуховито или нека "хаха" слика са "Капетан Очигледни" коментаром... На одабране дефиниције немам замерки.

СМарко, та дефиниција је просек...

Moje misljenje je da bi trebalo to da bude kolekcija bisera.Ipak je to naslovna strana.Sad,ukusi su razliciti,modovi biraju i to je to,znaci,kao da si ih ti,Kaizene,birao.E,sad postoji to podjebavanje odabranim definicijama,kad neki mod turne neku glupost da bi se smejao komentarima,a desava se.Opet,to je kao da si je ti turio u odabrane.Obicno,posle nekog vremena,definicija nestane sa liste odabranih.Da se razumemo,nije ovo pljuvanje modova,postujem 80 % njih,ma postujem i onih 20 %,ali mi deluju kao ljige.Ne mora se osvezavati lista 5 puta cesce,ali se moraju birati definicije koje stvarno zasluzuju da su na prvoj strani sajta.

СМарко, та дефиниција је просек...

Stivene, ta definicija je SLENG, jer sam ja zaboravio kad je sleng bio na naslovnoj...

Смарко, сленг који је много боље дефинисан.

pa da jezivi ali ne moze ono sto je bilo defka dana. znaci mora novije i manje poznate defke. svaki dan po 10 to je 3500 defki za godinu dana. ono mora svasta da ulazi. a ne moze bas sve da bude po tvom ukusu. naravno i modovi ce progurati nesto sto im se svidja ili sto je drugar napisao....

Da, stivene, jeste, ali meni nije nešto ta iskreno... Ovo je ono, znaš, kad neki kukaju šta je na naslovnoj... Ukusi su u pitanju...

Zasto ne moze ono sto je bila defka dana?Zato sto se nakupila pluseva?Ako je vrhunska,ostavio bih je da stoji i godinu dana.Sisu mu jebem,je l' je sve u tim plusevima i u popularnosti?

pa to sam lupio, mozda cak i moze.

Ma može i defka dana, što da ne, bilo ih je na naslovnoj, ali je red da se proguraju i nove, naravno kvalitetne

a sto ne vrnes lijepo one najomiljenije danas, pa kad ih mi 'poomiljenimo', modovi proberu.. i plus po koju stariju neka izbace. nove defke umiru..

Каизен рек'о шта је имао, а ми овде зјалимо уверени да радимо нешто корисно...

Što mislite da jebemo pa da nas banuje?