Prijava

aha i ja sam bio zacudjen, morao sam da iscepam celu kolumnu

Ово правилима отвара потпуно нове видике!

Мислим да је неко од чланова запослен у Блицу:)

Danas na Alternativnoj televiziji Banjaluka prilog o Vukajliji, nekih desetak minuta, nisam bas siguran jer se nisam na vrijeme ukljucio.
Mozda vise a mozda i manje!

Upravo je na Alternativnoj televiziji (Banjalučka TV, po gledanosti negdje 5-6 tv kuća u BiH) bio jedan lijep i pohvalan prilog o Vukajliji, slučajno sam naletio, nisam odgledao čitav, već nekih 5 poslednjih minuta, tako da ne znam koliko je trajao.
Očekujte novu lavinu Banjalučana sad, a i šire :)

Citali su ``moju babu``! a da moram se pohvaliti da sam u toku priloga procitao jednu svoju definiciju.
aaaaaaaaaaaaaa bio sam na televiziji, aaaaaaaaaaaaaaaa

Do jaja!!! Je l će d'izađe neki Tube linak da ovekovečimo ovde :)?

Vraga mu, možda je neko uspio da to uhvati, od mene: fail:(

Pročita' sam u Maxim (broj za novembar 2009) vic:
Kako se zove Fejsbuk za penzionere?
Čitulja!

zna li neko da li ima na www.blic.rs odjeljak h-umor da pregledam sta je bilo u ranijim brojevima...?

imas na ovoj temi ja mislim ako ne sve, onda vecinu isecaka humora. kreni od prve strane teme pa trazi redom...

To znam. Ali, mislio sam ako ima tamo za pogledati, bilo bi preglednije.
Hvala svejedno...

E da, ona moja definicija "Ukidanje viza" je izašla u Kuriru prerađena u Vic dana. Nije da se hvalim, već, ono...

Jebote, pa i moja jedna prosjecna definicija objavljena u Blicu!
Pusi ga hejteru!

Ево данашњих дефиниција. Иначе, да се надовежем на причу од горе, и потврдим да се на овој теми налазе апслолутно сви исјечци из Блица, откако је почео да објављује дефиниције са Вукајлије.

http://img707.imageshack.us/img707/3448/16januar2010.jpg

НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈЕМ! :)))

Колко ме мрзе ови из Блица...:)

Ако ми не објаве неку дефиицију следеће суботе има да уђем у редакцију , да их узмем као таоце и да им читам вицеве о Чаку Норису док не полуде !

И мене су прошли пут прескочили, али ја мислим да је то добро. Вероватно би нешто исекли или променили.

Skinuli mi pola definicije. :)