Prijava

E,a snimi na saju kako inventar ima smesan skor.Napokon da neko iz Blica ne prepisuje definicije dana,nego da malo i pretrazi sajt.

Ја мислим да ни преподобни Хорејшио Кејн не би могао да реши мистерију због чега се та дефиниција нашла у Блицу. :))

Ваше,Дукатлијско Преосвештенство,зато што је кул :)

Pre 2 dana uzet je primer iz definicije dana "Ni fejsa ni spejsa", za vic u "alo" novinama.

aaaa nmgu da verujem.Tek sad bre.
Nisam kupio novine da se pohvalim :D
De da nadjem Blic od prosle subote. :D
I ne mogu da veruj sad kao "pička" u sklopu reči "pičkopaćenici" je vulgarnost i mora da se izabaci, a "jebeš" u zadnjoj defki nije.
Msm.

culle, pa isto ko sto su meni umecto pickitis stavili pizditis... msm, a?

E ko je ovaj urednik da ga zovemo da mu se n&(emo keve. :D

Treba se njima najebati keve zbog ovoga, a ne zbog cenzure...

Ију, које ли су фосиле они извуклли за новине...

Не могу да верујем да су ставили Чака у новине. :)

ladno ste i njih smorili...

"фирца" хахахах контам да неко урађен прекуцава то за новине, још су једну дефиниције погрешно и написали.

Ne znam dal' je neko pomenuo, al' mota mi se od prve strane po glavi:
Ma što im lošije definicije ispadnu to će manje ljudi da se sjuri ovde. Naravno da je bolje po sam sajt da imamo ogromnu popularnost, ali ako se ovde sjuri još triputa toliko, definicije će biti očajne (po meni najbolje definicije su one koje su ovde još od pre mog dolaska) a i na forumima će se isto natrpati masa bez mozga. Ako ne postanemo plitko jeftini kao onaj urban dict. onda čemo postati skroz kvazi-intelektualni.

Mada ni prežvakavanje ovih fora o Čak Norisu nam ne ide u prilog, već upravo toj bagri...

Ko bre firca jebe valjda?
Jebena cenzura

posle ovog članka ima svi roditelji gde se praktikuje ovo da gledaju u dlan mladencima. Zajebali ste buduća pokolenja :D