Prijava

Moze neko da postavi sliku onog ciganina sto pusi cigaru a ispod pise i suddenly felt nothing.

Znam za tu nego trazim onu sliku gde je onaj sto ga tito odranio, sto kaze jeste.

Jeptese, ako ima neko nek postavi. Ovo ko sto je acakg al samo da je tekst unutar slike. Mislim da je bacje to postavljao na smesnim slikama.

Ovo ko sto je acakg al samo da je tekst unutar slike.

александаркг
And suddenly, I felt nothing.

Evo, nema na čemu, hehe.

http://i.minus.com/jQSTXPSIGTKo7.jpg

Moze. Fala puno.ova sto sam trazio je bila sa onima slovima kao iz oroginalne slike al posluzice i ovo. Fala jos jednom

Ljudi pojavili mi se mravi u kući, oni krilati ko orlovi, izginu ubijajući ih, stisnem ih između prstiju dok ne puknu sve mi mravlja kiselina izjeda majicu. Ima li ko kakav recept ili lijek da im jebem milosnu majku?

Možeš probati sa sirćetom, a ima da se kupi kreda protiv mrava, ocrtaš krug oko mesta gde izlaze, nema šanse da prođu. Mislim da je Rajd. Postoje i one zamke, mravi uđu unutra, jedu, a ono ne deluje odmah, već se lepi po njima. Oni to nose svojoj matici, i ona se otruje, pa tako propadne im cela kolonija.

Soli sipaj im i preli vodom.

I onda posprcaj benzin i baci shibitzu.

Dođi u Obrenovac, ovde ih više nema.

Evo dida pjan viče polij rakijom, hvala momci, jebacu im sve po redu

Brate, dzaba kreda, kad krila imaju oni

Da, to sam prevideo. Onda ništa... Mravojed dođe kao logično rešenje.

Je l' može neko da stavi ceo link onog lika ''bem ti mater mačeću ja'', ne mogu da se setim koju je pesmu pevao pa ne mogu da nađem.