Prijava

Ljudi pojavili mi se mravi u kući, oni krilati ko orlovi, izginu ubijajući ih, stisnem ih između prstiju dok ne puknu sve mi mravlja kiselina izjeda majicu. Ima li ko kakav recept ili lijek da im jebem milosnu majku?

Kod mene u selu, jednoj babi ( bog da joj dusu prosti ) pojavili se mravi u kuci, i pitala ona sta da radi, a budale se skupile i rekle da ih pospe secerom. Poslije kad su mravi nagrnuli na secer, baba ove pocela kleti na sav glas.
Da ne odem previse offtopic, probaj starinski recept sa soli sto Arlovski rece, ali ne znam da li je potreban beznin...

Mrljo, uzmi jednake količine cimeta, pudera za bebe i taloga od kafe (to se zove soc, toz ili teljva, zavisno od geografije). Stavljaj tamo gdje ima najviše mrava. Princip je sljedeći:

1. mravi namirišu kafu i puder, to odnose matici, koja postaje sterilna, pa onda umre i tako prestaje rađanje nove kolonije;
2. ubijaš mrave radnike, jer cimet ubija komunikaciju mirisom i antenama; ne prepoznaju jedni druge, pa se kolju između sebe; tako ubijaš pješadiju cijele kolonije, a poznato je da mravi nemaju artiljeriju.
3. nemoj sebi davati neki vremenski rok, ovo sigurno djeluje, što ih je više, duže ćeš ovo morati da praviš. Recept inače potiče od britanskih SAS-ovaca i 100% je tačan, lično sam se uvjerio.

Miris zapaljenog štapića cimeta tera mrave. Mislim da te štapiće možeš kupiti u poljoprivrednoj apoteci.

aaa vidis sad
sad jesu termiti,a

mrljo
Ljudi pojavili mi se mravi u kući, oni krilati ko orlovi, izginu ubijajući ih, stisnem ih između prstiju dok ne puknu sve mi mravlja kiselina izjeda majicu. Ima li ko kakav recept ili lijek da im jebem milosnu majku?

Ništa ti tu ne može pomoći, umrećeš.

realno,najebao je,pomoci nema mu

Da, ''Dunave'' je bilo... Fala puno, Voldi.

Ljudi pojavili mi se mravi u kući, oni krilati ko orlovi, izginu ubijajući ih, stisnem ih između prstiju dok ne puknu sve mi mravlja kiselina izjeda majicu. Ima li ko kakav recept ili lijek da im jebem milosnu majku?

Imali smo mi isti problem. Pojavili su se u jednoj sobi, a kada je sezona parenja izlazili ti krilati po prozoru, jeza bila. Na kraju tata je pronašao taj deo parketa odakle su izlazili i zabetonirao to, inače smo pre to i šurili i postavljali otrov i šta sve ne, ništa. Mislim da smo i taj cimet probali, ali nisam sigurna, bila sam mala, pitaću tatu, on se sigurno seća.

Zanimljivo je isto što list paradajza deluje kao repelent za mrave.
Ne podnose taj miris pa beže od njega.

како се звала она игрица што смо је звали диносауруси где си имо мустафу оног и оног великог у браон мајици ону рибу, што се играло на оним великим курцима са дршком и 3 дугмића и могло у двоје на жетоне?

Cadillacs & dinosaurs. Ne znam dal sam dobro napisao al to je to.

е хвала. сећам се митова по играоницама типа од 95 до 99 као има један старији прешо на један жетон лагано... ее колко готивно

ладно се стварно звао мустафа ја мислио то био неки сленг јер је цео у зеленом а игрица изажла у јеку рата у босни.

а овај велики је обрадовић хаха нисам ни то знао.
http://flyers.arcade-museum.com/flyers_video/capcom/10002105.jpg

jbt kolko je ovo bila brutalna igrica
secam se onog celavog mesara kraljice

aaa kadilaks, mustafa op

Dobra igra, presao je neki put. A metal slug sam sa jednim zetonom stizao do zadnje misije i posle jos dva tri za zadnju al sam mogao zmureci da je igram.

Ima li nacina ocistiti patike od prevrnute koze? A ove su toliko osetljive, da ostaje fleka od obicne vode! Raspitivao sam se po prodavnicama, i preporucili su mi neku gumicu koja cisti flekice, ima li nekog da je koristio to? I bacite neki drugi savet ako imate.

ovo je valjda ta gumica
http://www.ekostep.rs/images/colonil/nukebox.jpg

Šminkeru, čistiš obuću.

Treba mi slika razjarenog Bosanca, al da se vidi neki da je slika iz Bosne, da ima neki detalj.