Prijava

Meni su rekli da je isto kao preko limunda. Kupujes macku u dzaku. Gledaj kako je ocenjen prodavac i to...

Vuče, piši im na fb pejdž.

Loksi
Koliko je sigurna kupovina preko ebay-a? Hoću da uzmem ovo al' nikad ranije nisam ništa uzimao preko toga, pa nemam pojma.

Ako smem da upitam, koji će ti kurac ovo?

Vuče, piši im na fb pejdž.

Ne'am fb pejdž. Imaju li Twitter pejdž?

Jbg, nema fejs ni on. Ništa, nekoj ću žemskoj osobi koja ima fb da pustim pljvt pa da ona pošalje. Neka se javi ona koja ima fb.

Loksi
Koliko je sigurna kupovina preko ebay-a? Hoću da uzmem ovo al' nikad ranije nisam ništa uzimao preko toga, pa nemam pojma.

Ako je prava cena daleko veća onda je kopija. Tako sam ja dr Dre kupio sluške, čisto da imam, za 1 000 kinti...a prava cena je 20 000. Al dam im kurac 20 000...a ove imam simbolično, koristim neke genius.

Evo, ja ću da pošaljem. Reci šta treba.

Evo:
Scenarista indijske serije "Šutnuta" napisao scenario za samo 5 epizoda.

Prema saznanjima gospodin Takur je oborio ginisov rekord tako što je napisao scenario za samo 5 epizoda gore pomenute serije.
Radnja serije se odvija u siromašnom delu Radžastana gde se ćerka
bogataša samovoljno udaje za siromašnog Jagdiša. Svadba traje tri dana sa sve trubačima. Kumovi su im kupili televizor i frižider. Mlada ispušta narukvicu a lica aktera u kadru su zadržana svega stoti deo sekunde. Nakon nemilog događaja svi su nastavili da se vesele a Anandi i Vir planiraju venčanje.
Scenaristi drugih serija planiraju da ubuduće snime 3 epizode jer je porasla zainteresovanost gledalaca.

Poslao sam. Potpisao sam se kao Violeta Vučić.

Meni su rekli da je isto kao preko limunda. Kupujes macku u dzaku. Gledaj kako je ocenjen prodavac i to...

Pa ovome je 91.4 % positive feedback, sad da ga jebem, ne znam koliko je to dobro po njihovim parametrima.

Ako je prava cena daleko veća onda je kopija. Tako sam ja dr Dre kupio sluške, čisto da imam, za 1 000 kinti...a prava cena je 20 000. Al dam im kurac 20 000...a ove imam simbolično, koristim neke genius.

Ja imam jedne Dreove, original, rođak mi uzeo, pojma nemam koliko je platio, nikad nije hteo reći. :-)
A ovo je 10 dolara, čisto sumnjam da je to puno za slušalice, caka je što su od Pink Floyda, zato hoću da uzmem.

Kolko su loše te dreove slušalice. Mislio sam da preteruju ljudi u pljuvanju, al bili mi neki klinci sa ajpedovima i beatz sluškama, moram reći da se bolje čuju moje creative bubice od 30 evra.

Ja imam jedne Dreove, original, rođak mi uzeo, pojma nemam koliko je platio, nikad nije hteo reći. :-)

Oš prodaš? Po razumnoj ceni... imaš sliku?
Mešaš stvari, ne može Lenku Kovačević da slušaš na beatsu, čuje se kao da ti ja izValjeva pevam...al kad pustiš org crnce... ih!

Ma, bre, Turci prave kopije, poznanik kupio u Kušadasiju za 6 evra, pa se te iste prodaju ovde po 20-30, gluposti.
Neće te izaći samo 10 evra, treba i poštarinu dodati.

http://www.limundo.com/kupovina/Racunari-i-oprema/Slusalice-i-mikrofoni/monster-beats-dr-dre-solo-hd/15516329
Evo na primer, sve isto, sve ispravno, samo ima dva kabla, (kabl u oba zvučnika), umesto u jednoj kao na originalu. I to što može da se čupa na originalu kabl...

Ove su moje dobre bome Radjarde, baš dobre, a imao sam hrpu slušalica. Mislim imam ove velike, ne male.
Ni pod razno Dionysio, jebiga. :-D
Znam Billy, ne znam ni koliko bi to bilo a ni je l' sigurno uzimati tako. Videću.

Ma duvaj ga! :)
Zezam te, šta sad, nećeš, šta ja mogu...
Pogledaj na domaćim sajtovima da nemaš te, preko e-bay sajta mislim da možeš (moraš) preko pay pala i sl. da platiš, ne verujem da će ti slati post expressom... :)

Mora pejpal. Ma da, šalju BEX-om. :)