Prijava

Eo ole maćori, došao malo jednom u mjesec dana. Šta ima miliiiiiii?

evo,brate,krivim se :D

jel bi se smejao da ti upadne fazan u auspuh?

Знају ли овде неке жене или Брус да ми кажу неки добар начин за скидање супер лепка са прстију, а да није нека киселинчина јер бих се сав изгоријо колко сам смотан?

неке жене или Брус

за скидање супер лепка са прстију

Hahahaha

dobra fora, dopada mi se :)

uzmi skidač laka za nokte u prodavnici, nije kiselinčina, a lepo rastvara super lepak - samo nemoj Vučiću da kažeš...

To pitanje je postavljeno bar 50 puta...
Nema načina, ne pokušavaj ništa, samo ćeš da potrošiš sve hemikalije po kući i još ćeš da pogoriš prste. Za par dana će samo od sebe da se skine. Čista mehanika.

Сат времена сам скидо зубима и турпијицом, интересовало ме има ли неки бржи и лакши начин.

Ima. Ako imaš u blizini tartan stazu, odlična je.

ih nema? Kooka kola...kad uradi ono kuvanom jajetu sta mislis da ce da uradi tom hipsterskom lepku sa prstiju...moze i Egzotik Vrnjci...a dobar je Egzotik nego se svi femkaju kao mi smo kul pijemo Koka Kolu zero, "gledaj onog seljaka pije ono sivo govno, kako ne kul totalno", a vamo kad su sami.....imam paket egzotika kuci, boli me kurac, nikad se nisam stideo. Jebite se picke jedne smrdljive !

Умочи прсте у теглу домаћег ајварааа

Da li su četnici baš tolka govna da su zaslužili da seriju o njima pravi Radoš

Страшно јеботе, нервирам се.

Darth Bruce
dobra fora, dopada mi se :)

uzmi skidač laka za nokte u prodavnici, nije kiselinčina, a lepo rastvara super lepak - samo nemoj Vučiću da kažeš...

Господине, то са скидачем лака је гнусна лаж.
Покушао сам већ и не ради.

Razređivačem probaj. Ako može da skine jebenu uljanu farbu tešku ko olovo, može i šugavi superlepak.

Odblokirajte temu nba2k14

odblokirana, bio dupli post

Спем форума? Какав курчеви спем? Јесу ли разни Боб Рокови, Пазлови, Ја сам расни и слични били бановани у последње време, откако сте усвојили нову политику бановања? А отворили су брда тема и срали свуда. Заболе ме курчина за ваш форум, наставите да се јадате, серете о политици и делите рецепте. Зато вам је такав какав јесте.

Šteta, tvoja tema ga je učinila boljim mestom.

Je li postoji neka šansa da se vratimo na staro? Ovo postaje vulgarno-primitivan sajt.
Ja prvi, pa svi ostali. Nije ovo dobro.

Banujte ovu stoku za stalno, za njegovo i sveopšte dobro. Uveo je ono najniže i najprimitivnije vređanje na Vukajliju i zbog toga je sajt zahvatila poplava wannabe jebača.