Prijava

Мислиш као вређање људи због стерилности? Или постоји нешто ниже?

Ovo postaje vulgarno-primitivan sajt.

Banujte ovu stoku za stalno

gotivim kvalitetne hejtere,iskreno
kad znaju da prozivaju...kao npr jebac,proviron,busido,jogurt,riha i jos glava to rade radi zajebancije,verujte...boli njih kurac za to sta se desava,bitno im je samo da kvalitetno isprozivaju i to je gotivno citati...nije npr ko kad paninaro proziva samo radi prozivanja,bez ikakvog stila,icega...
skk ovo kenjam,al u pravu sam

proziva radi prozivanja

Larpurlar maj frend.

Valja imati hejtere koji to umeju da rade. Od navedenih, dvojica umeju. Tu su, nenametljivi, "mingluju", šuknu tu i tamo... Problem je kada hejteri, posebno oni koji misle da to rade sa stilom, počnu da vode glavnu reč. To je iritantno.

Jel se tebi granjka žalio na mene pa si mi dao 3 dana?

Jeste, ko zna koji put već.

E dobro, da te utefterim onda.

Haha, radijacija pravi listu za odstrel moderatora.
Olaniče, bušido i jogurt umeju, ostali mogu da pokušavaju, meni ne smeta.

Не покушавам да копирам било кога, пишем оно што мислим.

Problem je što se jedna grupa ponaša fino i očekuje da na internetu bude poštovana zbog svojih, jelte godina; dok drugu grupu čline mlađi članovi toliko isfrustrirani visokim bf% i visokim nivoom estrogena da svoje frustracije leče vređajući svakoga ko se ne uklapa u neki njima prihvatljiv šablon. Sad mene zanima zašto ne budete opušteni? Agilni, nemoj se namerno namćorisati i biti Brus za sirotinju. A ovaj drugi, ti nemoj... nemoj biti na sajtu, jebeš ga. Mnogo si ljudi izvređao i predvodiš taj negativni talas koji poput kuge izjeda ono malo pozitivne atmosfere.

rade,ako oces motornu testeru,samo trazi,lolo

e i samo da kazem da su me razocarali svadjom sinocnom proviron i jebac...ja ih ovde ubrojim u najkvalitetnije hejtere,a sinocna svadja je bila toliko gej da sam izdrko :D

Jebač je toliko uzaludan da je počeo da tripuje da je isuviše bitan, a u principu samo uspe atmosferu da kvari.

a ti je podizes
ae ne seri bre
nisi cak ni trip,ti si samo mehur,pukni

Рајдеру, ај молим те, али молим те, ћути.

Jebač je toliko uzaludan da je počeo da tripuje da je isuviše bitan, a u principu samo uspe atmosferu da kvari.

sve se kvari od silne upotrebe samo ne tvoja keva.

i ovi što su zdušno podržavali banovanje bob roka, da to nije možda zato što je za razliku od žajka spemovao i po komentarima i forumu? :(((

Agilni, nemoj se namerno namćorisati i biti Brus za sirotinju. A ovaj drugi, ti nemoj... nemoj biti na sajtu, jebeš ga. Mnogo si ljudi izvređao i predvodiš taj negativni talas koji poput kuge izjeda ono malo pozitivne atmosfere.

Nije mi jasno ovo - to si mislio na mene da sam izvređao mnogo ljudi i predvodim negativni talas? Ako jesi molio bih te da to i dokumentuješ, nešto se ne prepoznajem u toj izjavi.