Prijava

Какав званичан одговор, јеботе. Неће вам се ништа страшно десити, ако некад признате да се нисте удубили превише и да сте се залетели са бановањем. Отворио човек тему да пита за савет, који вам је курац, шта сте се навадили толико на то бан дугме?

Ako ti je do trolovanja teme ti slobodno nastavi, ali čovek koji otvori celu temu umesto da postavi pitanje ovde ili na toj novoj temi naglasi da je u pitanju humor i zezanje dobija nagradno odsustvo. Nisam se ni malo zaleteo sa banovanjem, ja to nikad ne radim.

Не тролујем.
Поставио је питање, није добио одговор:
http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=2223#post_2763725

I, kad već linkuješ post, napisao:

Zaрata

Da ne spemujem otvaranjem nove teme:

По тој логици, Видра није имала право да отвори ову тему, него је морала да постави овде питање да га затрпа нека зајебанција?
http://vukajlija.com/forum/teme/60177

Nisam se ni malo zaleteo sa banovanjem, ja to nikad ne radim.

Ти ладно мислиш да не може да ти се деси да погрешиш.

Ти ладно мислиш да не може да ти се деси да погрешиш.

Naravno da može, i uvek ispravljam greške u što kraćem roku.

делујеш ми као тип који би пратио из офа све, да можеш да добијеш дневну дозу самоубеђивања да ти блејање на сајту ништа не значи.

Iskreno, Stevo, jel ti ovo sada palo na pamet?

a to je steva...
neke stvari su jasnije sada.

Не, то ми је пало на памет пре извесног времена, кад је почео да ми упада у очи честим понављањем како људи превише озбиљно схватају ово све. Схватио сам да је вероватно у питању неко аутосугестивно понављање.

Брусе, да ли ћу добити одговор на питање из мог претходног поста, то везано за Видру?

dobar si, Stevo, đavolski dobar, što bi rekli u filmovima :)

sve mi se nesto cini da ti previse ozbiljno shvatas sve ovo.

Неке ствари никад не треба схватати неозбиљно, без обзира на то што у том тренутку можда и немају неке озбиљне последице.

koliko serete sa tim banovanjima

pa sam cilj podforuma RAZNORAZNO PITANJE i jeste bio da se za svako pitanje otvori nova tema, koliko se sećam ova tema je bila ugašena i na kraju je ponovo otvorena na zahtev pučanstva jer je ljudima lakše da pitaju ovde nego da prave temu svaki put kad ih zanima kolko košta kilo krompira na kaleniću

dakle za ono pitanje(tj problem) sasvim je legitimno otvoriti temu u tom podforumu i nije ok zaključavati je, a još manje banovati otvarača. jedini njegov greh je što ju je otvorio u pogrešnom podforumu, ali to se može rešiti premeštanjem teme u odgovarajući

Неке ствари никад не треба схватати неозбиљно, без обзира на то што у том тренутку можда и немају неке озбиљне последице.

posebno ako su na internetu.zivot znace.

Муве бре једу говна. И серу по плафону.

Muva je masjtor! Probaj ti da se posereš na plafon.

posebno ako su na internetu.zivot znace.

немају неке озбиљне последице.

zivot znace.

немају неке озбиљне последице.

Ето, и обојио сам ти.

Стеване, није ти ово форум :3

zao mi je,al ne kapiram.kapiram samo da previse kukas.