Prijava

http://i.imgur.com/Di4X6jw.png sta mi se desava sa jutjubom?po ceo dan je ovako i ovo je ucitana stranica...na svim klipovima
PS
preporucujem ovaj klip i sve u rilejtedima i sve iz te emisije,preluda emisija i zajebancija

Неће ни са шилдом. Говнурде мртве, уста их јебем.

Kako bre neće? Ja koristim shield i fino radi, samo mora da se čeka malo dok se ne konektuje.

Sta je sa bojlerom ako je na toploj vodi a on pusta malo toplu malo hladnu vodu. Kazaljka pokazuje da ima dosta tople vode.

Пробај да пустиш само врелу или само хладну воду, ако и даље меша онда је можда славина у питању.

Pa kada sam se tusirao pustim ja toplu vodu bude topla 3 sekunde pa onda hladna pa opet topla. Sad cu da vidim sta bude kad se puti skroz hladna.

Јебига, у бојлеру имаш две цеви, дужа је за топлу воду, краћа за хладну. Зна понекад ова цев од топле воде да пропадне, па се онда вода меша.

Zaglavljuje ti se kamenac u cevima, pa blokira. Izlupaj cevi mehanicki, redom, celom duzinom do slavine, naravno voda neka tece dok to radis. Otvori mrezicu na slavini da to moze da ispadne.

Trebalo bi zapravo samo cev za toplu vodu lupati, ali posto ti ne umes da prepoznas, ti lupaj obe.

Sjebacu slavinu skroz ako tebe budem slusao. A voda se mesa i kad je skroz toplo i kad je skroz hladno.

Ja sam ti rekao do slavine da lupas, ne slavinu.

Ako se mesa stalno, onda ti je otisla slavina.

Ekstra nije bojler.
Hvalja ljudi. I tebi Jericho.

Hvalja ljudi. I tebi Jericho.

HAHHAAHHAHHA

e jebote, ne možeš ni malo da se strpiš sa zajebancijom :)

когае вређо ајакс и како дајте дитејлс?

To sam povukao od tebe. Kad smo rodjaci lololo

Ima li grad Beograd zvaničnu stranicu na Fejsbuk?

@david,ja nisam video to prozivanje,al u banu mi pise da sam ga nastavio,to je zanimljivo
a napisao sam joj dve recenice od kojih se nije ni uvredila lolo

aj ljudi, pomagajte. naime, koristim wireless, od pre mesec dana je orionov (kupili su prethodni provajder). net mi je istekao 10.04. ali sam imao dok se nije sve sredilo oko prelaska, cak i jace nego sto sam placao. radio idealno. e, onda je poceo da kenja (tada sam vec uplatio za maj). bilo je prakticno ne moguce otvoriti bilo koju stranicu na netu. toliko je bio spor. samo bi se pojavio u nekim momentima. ja javio, oni poslali coveka, on bio na krovu i ustanovio da se ne vidi od drveca. a pre pet dana je bilo odlicno (kako, jbt?). kad sam zvao, covek mi je rekao da citam parametre sa antene i tu je ustanovio da mi je mali neki %, kvalitet veze valjda. a signal skoro pun. i ovaj dodje i kaze da nemam opticku vidljivost. posle toga proradi i radi jedan dan pa onda opet kenja i sad sam skontao da kenja kod otvaranja sajtova na koje sam registrovan pa i ovde+blic. kako, zasto, nemam pojma. u pitanju je xp, ako znaci nesto. i ako dovoljno dugo ne otvori izadje ovo:
http://prntscr.com/3kpmw7