Prijava

I nek pripremi rasnom tablet, sa kamerom naravno, da slika svoje uratke.

Ili makar ukoričen rokovnik.

moram priznati da nisam ranije dolazio u kontakt sa wajnowima i nakon odgledanih par wajnowa moram priznati da su debilni, al ne kao ono smeshno debilni, vetj samo debilni

Da li je ovo realno?
Dakle, odabran vine, sa 800+ lajkova.
http://balkanvines.com/al-nocas-dale-kosi-dale-kosi-284.html

Dale kosi.
Noćas.
Jbg, možda vredi probati, ali ako bude ovaj "fazon", onda do moga, bolje da dostojanstveno propadne sait

хахаха колко жајковито

ма де брате да буде овако дебилно, ови очигледно немају никакву модерацију на сајту

на вукајлији би ваљало јер има креативних људи који нису из босне

Koliko su loši ovi vajnovi leb ti jebem. Stvarno debilno, sramota me.

http://balkanvines.com/kad-se-gasterbajter-vrati-u-svoje-selo-301.html
ovaj jedini valja sa ove stranice.
inace, ako kajzen hoce vecu posetu, mora da se koncentrise na glavne probleme danasnje mladezi, a to su neimanje zivota i nejebica.

neimanje zivota vec pokrivaju ispovesti, dje imas lazni osecaj da imas druga koji deli sve sa tobom.
nejebica je i dalje neresen problem. ja bi ubacio seksi price umesto vajnsa. znaci one ko sto deki aod pise, drk price, fol istinite. znaci, otvoris sekciju Clanci ili Price koji ce u sustini biti duge defke, sa mogucnoscu dodavanja slika u tekstu. Tu bi mogli fino polako da objavljujete i KNIN i dekijeve jebacke price i sve tome slicno. Znaci svi mogu da pisu (dobro, za pocetak nek bude 1000 bodova od defki uslov), ali odabran sadrzaj ide na naslovnicu, kao i uvek.
Imacete Tarzazniju sa boljim tekstovima. Jos treba ubaciti da tekst nema autora, nego neku vrstu admina, koji moze da doda jos neke autore na isti tekst. eto i grupnih tekstova.
meni moze jedan tablet zbog radi analize trzista. hvala.

xaxaxaxaaxaxaaxaaxaa
kralju tumora!

može da se uvede neki pandan tweetovima ili fejsbuk statusima, da se nazove ''izjave'', tako nešto, gde bi autor odvalio neku umotvorinu, razmišljanje bez opterećenja dal je neko već definisao jer ne bi imalo naslov. isto da postoji opcija da se glasa za to i da može da se šeruje na fejzbuk i društvene mreže.
Ili nešto kao vukajlijin blog kao kontra tarzaniji ili sličnim sajtovma da autori bez ograničenja mogu da mlate o čemu hoće i pod kojim god radnim nazivom sa mogućnošću ubacivanja slika i tako to. Ljudi vole da se raspišu a da im niko ne napiše nije defka bla bla, a postoje ljudi koji i vole da čitaju takve stvari. Kad ih ne mrzi da čitaju 109 načina za ispijanje piva ne bi trebalo ni vlog vukajlijaša. jebo ove vejnove, ko će da mixuje to da otvara sound forge ili štaveć, možda i postoji neki online maker ali opet je retardirano.

Do jaja Trulekše, izjave bi otvorile novu dimenziju šprdnje

tako nešto, gde bi autor odvalio neku umotvorinu, razmišljanje bez opterećenja dal je neko već definisao jer ne bi imalo naslov.

Pa čitav forum nam je na taj fazon :)

Truleksa za admina. Ove izjave bi bili kanali za mnoge

Мислиш да би то икога новог привукло на сајт?

ma lupio sam šta hejtujete odma, nemam bolju ideju. ali ovi vejnovi mi deluju kao Maka Paka i Teletabisi humor. možda i zažive ko zna.

štae bokstere taman si počeo da ulaziš u štosu sa definicijama krenuli plusići pa se bojiš vejnova. Šta kao blam je da se traži odabrani vejn putem pvt-a? Sad se protiviš a već te vidim kako kukaš da ti se progura vejn u popularno.

Vukajliji treba smanjiti popularnost zarad kvaliteta.
Sajt je bio dosta zanimljiviji dok posterdžije i ostali grafik animatori nisu došli. Bilo je malo zanimljivo internet ćoše sad preljeva od bosanaca

Klasichan kompleksxash