Prijava

Arlovski, ima moj ortak

Да л је могуће да mylyca држи Лењивац Резурекшн?

држе шерлок и седплас

Kako bi bilo pravilno napisati na engleskom: "Ništa ne pada sa neba."

Ovako, interesuje me da li je neko kupovao stvari preko aliexpress.com, i kakva su iskustva?

Nothing falls from the sky.

Kako da preko telefona gledam serije i filmove na stranicama milversite i slicno? Ima li neko neku korisnu informaciju.

Ја бих ставио то у Презнт континјус, то што си ти написао значи да никад ништа не пада по дифолту.

Iskaču mi neke reklame i dodatni prozori. Već imam Ad block plus. Ne znam kako da ih se otarasim?

http://www.dodaj.rs/f/2H/ul/1GjQ3Rrz/kjgvuf.png

Većina reklama su: Ads by Plus HDV i Ads by SavePass.

Hehehehe, kad sam pitao niko mi nije hteo reći. Isto to. Tako da, možeš lagano da nađeš - sam.

Dobro ajde, instalirao si aplikaciju (kao programčić) koji ti je u kontrol panelu, sortiraj po danu instaliranja, i ono što si danas (ili kad ti se pojavile reklame) instalirao to je. Naravno neće se zvati Nero burning rom, nego nešto od "nepoznatih" programčića. Malo zauzima.

EDIT: Šta ću kad sam dobra dusha.

Ja mislim da baš tako i treba da zvuči po difoltu, jer mu to dođe kao neka fraza, a ne regularna rečenica. Tako sam ja skapir'o.
Možda grešim, nek razmotri još neko.

Ništa ne pada sa neba=Nothing is given, it's earned.

dzoni auditore
Ovako, interesuje me da li je neko kupovao stvari preko aliexpress.com, i kakva su iskustva ?

ja jesam uglavnom male stvari, i zadovoljavajuce. Dostava je najcesce 20 do 30 dana, a narucio sam sluske za tri eura prije nekoliko i danas mi stigle 3 komada, od kojih su jedne lazne bits. Boli me tukidid, meni je vrh

Ne mogu da nadjem temu kosarkaske reprezentacije srbije, jel zna neko jel ima neki prenos, strim, sta god ove utakmice danas protiv B selekcije?

Šeko, jel sve slično kao na ebayu ili ima bitnih razlika koje bi možda imao da napomeneš ovdje nama sada?

Ima. Ne treba ti paypal, malo manje je pouzdano, ima malo manje ocjena pa nisi bas siguran ponekad, i nista nije original. Sve su kopije, koje naravno rade al nisu oridjinali ako imas komplekse od toga. Ne preporucujem kupovinu markirane robe preko toga jedino. Tehnologija svakako, kul maice i to svakako.