Prijava

Džabe reklamiraš Vuka, nećemo glasati za njega!!!!!!!!

Džabe reklamiraš Vuka, nećemo glasati za njega!!!!!!!!

Informacije su vec poslate u tvoju podsvijest. pozz

Mogu da postavim jedno pitanje iz matematike, spremam ispit pa mi zapao ovaj slucaj?

Radim zadatk f.je sa dve nepoznate. Imam da odredim ekstremne vrednosti ako postoje na f.ji f(x,y)=..... Na skupu gde imam y=-x i kruznicu. Ja sam nacrtao tu f.ju i sad imam problem kada radim deo po granici AB: y=-x i sada sam u pocetnoj f.ji umesto y stavljao -x uradio sam izvod te f.je i sada mi ostao cist broj. Sta sad da radim, sta da napisem jer ovako nemam onda koordinate?

Idc pošalji mi zadatak u pvt.

jebemim mater u čku, već 2, DVE nedelje ne mogu da proverim stanje na računu u mts-ovom postpejdu.
*797# jednostavno van funkcije već jebene DVE nedelje!
jel ima još neko problema sa servisom?
i naravno, ne mogu da proverim stanje, odem preko limita ofc...

Odakle više rasnom idiotu ovakva protekcija na sajtu koji kurac, koji vam je kurac krasni, je l' svi saosećate, šta je u pitanju? Juče ga smarko banuje na 10 dana za spem, danas se vidim degeneriše po sajtu. Jeb'o vas rasni više, pišam vam po takvoj zabavi na sajtu. Pa ako će forum da crkne zbog nedostatka takvih glavudža na sajtu, onda i treba da crkne, jeb'o vas sajt, u kurac i vi i vaša kreativnost. Dozvoljava se jebeno "stricovanje" na forumu, vrhunskim trolerima i spemerima, vau, bilo je smešno 2010., kokoš, AHAHAHAHA. Jeb'o takav humor, interesantija je žikina šarenica. "Pakao juga vs rasni epik betl"... sineeee... ja razumem da vam je kajzen rekao da ni u kom slučaju ne banujete stoku, sem ako neko ne napravi ekstremnu glupost i okači islamskog teroristu kako seče pandi glavudžu na trgu bana jelačića ogrnut srpskom zastavom, jer hoće da na masu izvuče još koji dinar od reklama pre no što sajt definitivno crkne, al' vi preteraste sa tolerancijom. Stani bre malo, pa i kad žvrljaju u bloku 4 opet se drže nekih pravila, samo ovde svakog boli kurac.
Jedino logično objašnjenje je da je rasni dupli, i to baš džonijev, a i to bi bilo kretenski više, dojadilo je.

E a raznorazno pitanje je:
Zna li ko za neki dobar i pouzdan sajt za last minit putovanja po evropskim gradovima (ili makar povoljna putovanja a da nije ono popusti.rs ili megapopusti ili superodmor što reklamiraju nonstop) gde je uključen i prevoz?

Odakle više rasnom idiotu ovakva protekcija na sajtu koji kurac, koji vam je kurac krasni, je l' svi saosećate, šta je u pitanju? Juče ga smarko banuje na 10 dana za spem, danas se vidim degeneriše po sajtu. Jeb'o vas rasni više, pišam vam po takvoj zabavi na sajtu. Pa ako će forum da crkne zbog nedostatka takvih glavudža na sajtu, onda i treba da crkne, jeb'o vas sajt, u kurac i vi i vaša kreativnost. Dozvoljava se jebeno "stricovanje" na forumu, vrhunskim trolerima i spemerima, vau, bilo je smešno 2010., kokoš, AHAHAHAHA. Jeb'o takav humor, interesantija je žikina šarenica. "Pakao juga vs rasni epik betl"... sineeee... ja razumem da vam je kajzen rekao da ni u kom slučaju ne banujete stoku, sem ako neko ne napravi ekstremnu glupost i okači islamskog teroristu kako seče pandi glavudžu na trgu bana jelačića ogrnut srpskom zastavom, jer hoće da na masu izvuče još koji dinar od reklama pre no što sajt definitivno crkne, al' vi preteraste sa tolerancijom. Stani bre malo, pa i kad žvrljaju u bloku 4 opet se drže nekih pravila, samo ovde svakog boli kurac.
Jedino logično objašnjenje je da je rasni dupli, i to baš džonijev, a i to bi bilo kretenski više, dojadilo je.

Можда зато што се аутистичним људима много више толерише, јебига, није он крив што му је ћале Румун ком је ћале Румун.

EVO VAM JEDNA:

B
U
H
T
L
A

je l treba nekog posebnog režima ishrane da se držim dan pred nošenje govneta na analizu u laboratoriju? i je l mora baš jutarnji kenj da se nosi?

je l treba nekog posebnog režima ishrane da se držim dan pred nošenje govneta na analizu u laboratoriju? i je l mora baš jutarnji kenj da se nosi?

Što sereš?

EDIT: Tj. zašto nosiš govno?

Nema potrebe ničega da se pridžavaš ako je recimo za sanitarnu knjižicu analiza, samo da se ne otruješ taj dan lol...

kandida ustaška kurva

danas je preobraženje jede se grožđe. najedi se grožđa da vide da si pobožan kad zateknu košpice lol

EDIT: Moje pitanje za raznorazno pitanje je kako da se suzdržim od ovih neprisojnih šala na račun religije...

ae sad neko ozbiljan nek odgovori. je l mora baš jutarnji kenj? i šta ne smem jesti da tipa ne pokvarim nalaz il šta već i je l ima ono ko za krv da tipa ne jedeš tolko i tolko sati?