Prijava

ae sad neko ozbiljan nek odgovori. je l mora baš jutarnji kenj? i šta ne smem jesti da tipa ne pokvarim nalaz il šta već i je l ima ono ko za krv da tipa ne jedeš tolko i tolko sati?

Pa jebo te završio sam medicinsku školu ako ništa, odgovaram ti ozbiljno.
Ne, isti kurac kao urin, barem kad se radi o bakteriološkim analizama. Ja serem isključivo naveče i svaki put kada sam radio za sanitarnu i 2 puta zbog nekih trovanja sam im priredio jedno toplo večernje govno.
Normalno, gledaj da jedeš neku čvrstu hranu jer zna biti jebeno skupljati ljigavo povrćno
govno

EDIT: Mislim ako se traži neka bakterija ili paraziti (bilo dijagnostički ili ciljano kod kontrola), nije bitno jesi ti jeo praziluk ili janje, ako si zaražen nečim, to će biti pronađeno u stolici

i ne znam da l treba samo jedan kenj il kao tri komada uzastopno u toku 3 dana... ne znam bem li ga, svuda drugačije piše

Čekaj brate, moš li mi reć za šta to radiš (ako nije tajna)?
Bio sam i po laboratorijama i niđe nijesam viđeo govna iz 2 ili više dijelova... uvijek je komad jednog govneta i donosi se u posebnim onim čašicama za koprokulturu...
Iz tvoje priče mi djeluje da si namjerio da im 3 kulena doneseš umotana u alu-foliju

Ako ide analiza 3 govneta od 3 dana, onda bi trebalo da se radi u posebnim čašicama.
sigurno nećeš da im kačiš ceduljice na svaki komad "od prekjuče", "od sinoć", "od jutros"

pa za kandidu ustašku kurvu. sad videh, ne treba tri uzorka, to je za parazitološku analizu

to je meni toliko neprijatna radnja da nosim tako govno u nekoj casici u bolnicu, da kad bi mi neko ponudio neki do jaja posao koji podrazumeva da pre toga moram da odnesem malo govneta da mirisu to i gledaju, odbio bih.
Tj. vec sam odbio rad u kaficu kod druga, tj gde je drug poslovodja, gde bi mlatio oko 5000 dnevno, jer je uslov bio da moram da imam sanitarnu, sto podrazumeva da moram da im nosim govneta dosta

Oni na tim čašicama nalijepe ime i prezime. Znači bukvalno te poistovjećuju sa govnetom koje si izasrao.

Ne treba ti posebna ishrana, ne gledaju oni procenat alkohola u izmetu niti vitamine ili išta slično. Gledaju samo prisustvo bakterija koje će u govnetu biti nezavisno od toga šta si pojeo.

Inače pezose to nije ništa, ne znam što te je blam, da odbiješ takav posao samo zbog sanitarne knjižice. Pa oni su doktori, rade sa govnima svaki dan, baš ih briga, nema tu sramote, to su ozbiljne stvari.

Inače ja sam imao neprijatnu situaciju sa tim. U školskim danima, na raspustu, preko zadruge nađem da šljakam u Soko Štarku, ali traže sanitarnu. I kažu idi u medicinu rada, sve ti je plaćeno, daj uzorke, preglede i to. I ja banem tamo pojma nisam imao o čemu se radi, kad ona mi utrpa flašice i kaže u ovo vnugo u ovu šor. I reci koja situacija, guzim se u kupatilu da se iskenjam i zahvatim onom flašicom parče govneta. Umazao i ruke, to smrdelo ko lotinja, ne može da se opere. A fazon ima još 3-4 pregleda nekih i 2 sata čekanja, ljudi se pogušili oko mene. Reko ko vam jebe mater, ima da izvadim tu knjižicu makar svi popadali ovde, jebo vam ja mater.

Tako da ti je ta varijanta sa kućnim kenjanjem i nošenjem flašice tamo prava milina.

pa glupo mi jebiga da skupljam izmet i da nosim tamo pa da ga zagledaju...pogleda onako u bocicu sa izmetom, pa u mene....pa opet u bocicu sa izmetom...pa kaze onako ''hmmm...''

Ma jok, ti predaš bočicu sestri, ona zalepi etiketu sa tvojim imenom i odnese. Tamo iza pulta oni sa štapićima umoče u govno i onda to nekako analiziraju. Nema tu sramote, to su ozbiljne stvari.

I da setih se da tim štapićima uzima i uzorak pljuvačke, i gledaju da li nemaš neki osip na rukama ili stomaku. U suštini to je to, ništa specijalno taj sanitarni.

taj stapic prvo umoci u govno da analizira, pa onda da mi stavlja isti taj stapic u usta da skuplja pljuvacku? do jaja bas...

a jel su te bocice providne kao one za urin ili ne?

Iskenjari se u kanticu od eurokrema!

Jeste brate, a posle izruče i jedu ta govna da ne troše pare za leba. Nemoj me jebati.

Zašto gomila matoraca drži vatu u ušima po čitav bogovetni dan?

Zašto gomila matoraca drži vatu u ušima po čitav bogovetni dan?

Da ih ne ubije promaja od brojnih gluposti koje čuju svaki dan na vijestima i kroz prozor i kroz komšijske zidove.

Zna li se, otprilike, koliko je Srbija imala stanovnika 1915. i koliko se ljudi zaputilo u izbeglištvo, a koliko ostalo da živi u Srbiji pod Austrougarskom?

Србија је, према подацима Конференције мира у Паризу 1919., изгубила 1.247.435 људи, односно 28% од целокупног броја становника које је имала по попису из 1914. год. Од овог броја погинуло је или умрло од рана и епидемије 402.435 војника. Приликом преласка преко Албаније умрло је 77.455 војника, у борбама на Солунском фронту 1916-18. године 36.477, побијено или умрло у заробљеништву 81.214, а 34. 781 војника умрло од рана или болести на територији Србије 1915. године. Што се тиче цивилног становништва, губици су износили 845.000. Од 200.000 грађана који су пошли за војском преко Албаније погинуло је или умрло преко 140.000 људи. Епидемија пегавог тифуса 1914/15 однела је 360.000 људи.

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0_%D1%83_%D0%9F%D1%80%D0%B2%D0%BE%D0%BC_%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BC_%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83

Имала је око 4 и по милиона становника пред рат (на другој страни АУ 51 милион), при повлачењу преко Албаније умрло или погинуло је око 217 хиљада (70 и нешто хиљада војника) , а преживело око 150 хиљада. Не знам тачно, јуче сам читао и мрзи ме да идем у другу собу по књигу.

Страшне бројке, али замислите колико би сад било дебила који шаљу поруке за Екрема на Фарми...