Prijava

Počinjem da sumnjam da se rasni israo i na drugi strip da bi nas kao uverio da je govno plastično

Kako ne smori one retarde na ispovestima da lazu onoliko?

да је истина, било би греота да се не појебу

и кера да укључе у радњу

Grof odavno jebe caricu ha ha

Šaljem rasnom jedan Victory stric

SS-------------------SS
-SS-----------------SS-
--TT--------------TT--
----TT----------TT----
------RR------RR------
--------II-----II--------
----------CCC---------

Podiže nubarluk za 80% i produžava nemogućnost banovanja za dan za 60%

Ajd neko od vas iz metropola da mi kaže kada su obično popusti na sakoe, odnosno, kada se najviše isplati kupovati? Treba mi sivi, a nisam baš pri parama...

Krajem juna, posle matura, i verujem kasno u jesen da mogu biti.

Okej, sakupljaću novac do kraja jeseni, pa ću videti tada :) Hvala :)

U svakom slučaju, ja ne znam da l' igde u bilo koje vreme možeš da nađeš sako za ispod 6 'iljada, a za nešto bolje ti treba bar desetak 'iljada.

У Пазару сакои 50 евра, такви су ођекен коднас 10 сома, а по БеГеју и више.

Znam, skupi su u pičku materinu, ali izdobijao sam neke novce tu oko rođendana i imam 1 plavi iz Martini Vesta, valjda ću pronaći neki koji mi odgovara i za koji ne treba da prodam bubreg. Otišao sam juče na Armanijev sajt, odela im idu preko 1000e, košulje kratkih rukava su im 400e...mada, kada bih kupovao neko skupo odelo, mislim da ne bih kupio Armani, čine mi se kao kliše...Rizikujem da zvučim ko onaj emos mim, ali imam tanak struk i široka ramena, tako da imam ogroman problem da pronađem sako koji mi zapravo odgovara, pošto ih ne prave baš dovoljno strukirane, šta znam, valjda računaju da onaj ko ima široka ramena ne nosi sako, bemliga :D

Valjda nije toliki cigan da kupuje u pazaru, opaaaaaa.
U martini vestu... jebemliga, probavao sam tamo odela, nijedno nije - to, probao sam bar 7-8, leže uz kurac, a cene ih po 13-20 'iljada, ne vredi.

Можда је муслиман.
Брате, иди код кројача да ти скроји. Или сашиј код ШИВАЧА.

Valjda nije toliki cigan da kupuje u pazaru, opaaaaaa.

Pa realno, Niš jebe, ne idem u Beograd iz principa, neću da ostavljam pare gradu koji već uzima sve živo.
Neću još kupovati odelo, možda ću to tamo, za maturu, i to sam planirao u Zari, ako ću se već iskeširati za nešto tako skupo, nek bar bude kvalitetno...mi u Zaječaru i nemamo baš neki izbor, jedino imamo jedan mali Martini Vestov butik i Montobene, ostalo je sve apsolutni šit, pa moram da idem u Niš i Kragujevac da kupujem, pa sam vas zato pitao ako znate kada su im popusti...

Акош вамо, јављам ти кад налетим на попуст неђе. У праву је Цоа за ово после матура, али тад је и избор танак.

Iskreno sumnjam da ću silaziti dole, najčešće idem sa mojima u KG i Niš, pošto su tamo oni tržni centri, pa i oni stignu da kupe po nešto, da sam sam, mogao bih da idem, ali imam 18 i nemam još uvek vozačku, tako da ono...ali hvala na ponudi :)

Па ја ти за Кг и причам, недо бог да сам исПазара. лоло
Само гледај да избегнеш Плазу, јер горе рокају цене увек. Имаш добрих радњи са супер ценама и по овим мањим тржним центрима, типа Раднички и у главној улици где су бутици.