Prijava

pitaj na dakle filmovi, tu obitavaju filmski duhovi po imenu bili I leri, znaće oni iks de

Kaem ti smorka, http://www.imdb.com/title/tt0084115/ u ovom filmu ima na kraju svadba, a ima scena gdje bata zivoinovic kolje krmce koliko se sjecam!

Ovaj nije sigurno, jer je nov. Ono sam gledala sa pet godina, tako. Ako je Dačkov... I'm whole again! Moraću da skinem pa da proverim, samo tu scenu da vidim. Opisala sam ti detaljno tamo kako je klanje išlo, ne znam da li se sećaš možda da je tako u ovom filmu. :) Zlato si! ♥

pitaj na dakle filmovi, tu obitavaju filmski duhovi po imenu bili I leri, znaće oni iks de

Uat e stori, Kuratore. ha hah

sou enivej hau iz jur seks lajf?

Opisala sam ti detaljno tamo kako je klanje išlo, ne znam da li se sećaš možda da je tako u ovom filmu. :) Zlato si! ♥

Ne sjecam se najbolje scena poodavno sam gledo, a na jewtube nema da provjerim...tako da ti ne mogu garantovati! ♥

Al zanimljivo je da se izvlačenje krmka suštinski razlikuje od mog kraja - mi imamo pod 1)veću krmad duplo, duže ih tovimo
2) sajlu na njušku, izvuci napolje, krni maljom u čelo pa onda kolji

Ne sjecam se najbolje scena poodavno sam gledo, a na jewtube nema da provjerim...tako da ti ne mogu garantovati! ♥

GLEDAM SAD! I MISLIM DA JE IPAK TO TO! NAIŠLA SAM NA SCENU! Nije baš išla onako kako sam opisala, ali užasno mi je sve poznato. NE MOGU DA VERUJEM! POSLE TOLIKO GODINA! SUTRA ĆU SVE DA TI PROČITAM. AAAAA! I deluje baš kao lep film.

EDIT:
Ipak nije, jer nema dalje detaljno kako pripremaju, ali film deluje zanimljivo. Hvala ti puno, održaću obećanje svakako. :)

sou enivej hau iz jur seks lajf?

tuz greit bat tri iz a kraud ha-hah

Fala ljudi, mađije ste!

SKOČKO JEBOTE! NE MOGU DA VERUJEM! NE MOGU DA VERUJEM! TO JE TO! TO JE TO! BAŠ TO! I ZNAM OVO DALJE KAD JE IŠLO KAKO SVE PRIPREMAJU. NE MOGU DA VERUJEM! ZNALA SAM DA NISAM UMISLILA!

Nema stepenica, ali sve mi je poznato, i jeziva muzika kad po stolu prostiru creva, i ova kada. TO JE TO SIGURNO!

Pročitaću ti sve. SVEEEE! LEGENDOOOOOO!

:*

Ništa ne čitaj, bolje gledaj svinjokolj nego moje defke, manje je stresno :D

Jebote, dok čiste creva tačno se oseti miris govana. Najgori posao u svakom svinjokolju ima dečak koji posipa vodom babu dok čisti creva.

Nema, obećala sam. Sutra ću pročitati. Ne mogu da verujem, znala sam da je stvaran film. My life is complete.

Od svih jebenih filmova koje sam gledala sa pet godina (i manje), ja se sećam samo OVOGA, Tome Palčića i Čudesne Šume. Jebem ti život.

Elem, šta mislite, da li je Goran Bregović stvarno napisao 'USPAVANKU ZA RADMILU'?

Ako jeste onda je svjecki megacar al nešto kontam da je i to nešto smuljao...

nešto kontam da je i to nešto smuljao...

Možda i nije.
Verujem u ovu definiciju.

Nedje sam cuo da je i to hapio, ali ne znam jel istina, ako nije onda msm da mu je to jedina pjesma koju nije kloniro od nekog.

I sam Bregović je nekoliko svojih kompozicija posvetio konkretnim devojkama. "Uspavanka za Radmilu M" posvećena je Radmili Mikulić, ćerki čuvenog komunističkog funkcionera Branka Mikulića".

http://www.riznicasrpska.net/muzika/index.php?topic=336.0

Dajte onaj klip na kom neki retard od mladoženje igra tektonik na svadbi ako boga znate