Prijava

heheh Smo, isti trip sam imao, klinac sam bio kad sam gledao taj neki film sa midzetima, naci ludilom i uvrnutim seks scenama, sto je ocigledno ostavilo trajni mentalni oziljak.
skoro sam ukapirio da je to ovaj film: www.imdb.com/title/tt0078875/
Toplo preporucujem.

To Radjarde, kralju svemira!

Zašto slušaju na svadbi ovo? Jbt, ne treba to žurka da bude, nego neka živa muzika, kolca i ta sranja.

Je li neko ima gole slike kejt apton i ovih ostalih snimljene? Ili neki link do sajata gdje se nalaze?

Idem noćas sa ortakom na kratko do mora, ima da završi nešto pa mu pravim društvo. Tamo smo jedno ili dva noćenja, je l bio neko tamo u nekim hostelima, Budva ili Bečići, jer ne verujem da će neko izdati sobu na jedan dan od ovih što jure po stanicama putnike?

hoce izdace ti, pogotovo sto je sad septembar i sezona je zavrsila...
mi smo u po sezone produzili jedan dan u drugom smestaju, zeni bio prazan apartman i sto da nam ne izda taj dan, jos smo joj umesto po 15 dali po 10e, rekli da nemamo vise

Već nego vreme me jebe telefon. Kada ga restartujem izgube mi se neke aplikacije (Facebook, Whatsapp...). Ima ih u menadžeru aplikacija, ali govno neće da ih učita, prepozna ili šta već. Ima li spasa?

http://oi61.tinypic.com/2na1895.jpg

Jesi li probao da vratiš fon na fabrička podešavanja, pa da onda lepo i natenane sve aplikacije ponovo ubaciš?

Jesam, ali ne pomaže... Izgleda da ću morati softver da menjam...

хард ресет само

Ako postoji cyanogen mod za tvoj fon, toplo ti ga preporučujem. Nikad bolje performanse nećeš imati sa fabričkim romom kao sa ovim.

шта је то дилане? јел мора да буде рутован телефон да се инсталира?

Ne mora. To ti je najpopularniji kastm rom. Softver na bazi najnovijeg androida. Znači podrška uvijek aktuelna, jednom mjesečno izlaze nadogradnje, instaliraš danas, ako nađeš neki bag već sjutra stiže ispravka i tako. Uvijek najnoviju verziju androida imaš. Dosta je rasterećen, zauzima manje rama, telefon piči ko lud. Meni je S3 radio ko kurac dok nisam instalirao ovo. Sad rastura.
Eo ovde moš proučiš i vidiš ima li za tvoj fon http://www.cyanogenmod.org

не подржава мој телефон ово, сад скинуо и каже ми да могу да инсталирам али на свој ризик тако да нећу да се зајебавам

jok, na njihov rizik će da bude. Ne budali!

Pa ne, ako ti tamo u downloadsu nema oznake tvog telefona onda nemoj ni da instaliraš, stvarno bi se usrao u telefon.

Sjebao sam se kao niko. Počeo sam da instaliram cyanogen i stigao do koraka gde mi kaže da isključim telefon sa usb-a i da nastavim instalaciju na kompu. A komp ne jebe živu silu da nastavi instalaciju... Zna li neko šta sad?