Prijava

i zasto koji kurac nece da otvori sliku

instaliraj adblok na fajerfoksu

Moze li za hrom nesto? Jer koristim iskljucivo hrom, a ovoga mi nije bilo do sad, znaci ima nesto sigurno, samo sam ja danas obrisao ..

Kako nervira, ocijenim poster, iskoci mi ovo govno na dnu stranice ... Dje god kliknem, iskoci opet ... Superkul stvar

Pa ima ad block i za chrome. Plus idi vidi dal ti se nije instaliralo nesto od par kb danas pa izbrisi to.

Pa o tome se i radi, danas sam instalirao neke kurceve programe za gledanje filmova, i sjebao nesto .. Kasnije pobrisao sve to, ali sam ocigledno obrisao i par stvari koje nisam trebao .. Sad cu vidjet da nadjem adblock za hrom ... Jer izludjeh

Нема вајде за ово. Имао сам и ја проблем с тим. Једино решење је да не улазиш више на овај сајт, тако нећеш имати ове рекламе свуда.

Oces suptilno da mi kazes da sam visak na ovom sajtu? Ok, fala ti, ne obracaj mi se vise, mwa.. I vidis stvarno, samo kad sam na vukajliji mi iskace ... Hmmm

Па није баш, више добронамеран савет, ал капирам да је данас тешко одредити које су праве вредности. Видиш, ја ти помажем а ти не препознајеш тај чин.

Seti se kad ti se pojavilo i nađi šta si tad instalirao (u kontrol panelu vidiš po vremenu instaliranja). Trebalo bi da je "teško" svega nekoliko bajtova. To obrišeš i eto.

Meni je bilo nešto slično pre jedno mesec dana, tako sam ga se rešio, s tim što je bilo 4-5 komada.

Salim se brate, fala ti na pomoci, ali kapiram da postoji resenje samo treba da ga nadjem... I naci cu ga :D Nemoj da se ljutis odma :D

Dino imas pvt, poslao sam ti da ne spamujem temu previse

HAHAHAHAHAHAHA NASAO SAM, POBRISAO GOVNA U KONTROL PANELU, FALA LJUDI, SAD CU SVE DAVAS IZLAJKUJEM POCEV OD BRUSA DO DINOSIJA HEHEHE AJMOOOOOOO

Jel može neko da mi nađe onaj poster sa listom pesmama Miroslava Ilića, poređane tako da sačinjavaju priču? Može i slika samo, ne mora poster.

Poslednjih 5 dana me na kućni telefon zove neko sa broja 024/ 415-5777, kada se javim ništa se ne čuje sa druge strane, tj niko ne odgovara. Znači u 7 ujutru u 8, evo malopre zvali, totalno nepovezana vremena.
Kako mogu da otkrijem čiji je to broj?