Prijava

Pa to - tera do maksimalne brzine linka otprilike.

Ja kad sam bio u Švedskoj skidao sam Assassins creed 20ak nekih 9 mb je bila brzina downloada jer je net bio do 10 mb. Mada imaš ti jače sa onim vlaknima povezani skida i po 50 mb

Kada skidate nesto sa torenta koliko vam je obicno brzina downloada?

Обично 560-590 килобајта/секунди за конекцију од 5 Мегабита....

Ako ima dovoljno sidera, skida maksimalnom brzinom koju ti je provajder daje. Ja imam SBB net od 20Mb/s i kad je dobar torent, skida ga oko 2,1MB/s.

EDIT: Pišaj po sirotinji!!!1!

ne znam ne razumem se i ne mogu da komentarisem!!!

Kada skidate nesto sa torenta koliko vam je obicno brzina downloada?

180 kb/s

Ako ima dovoljno sidera, skida maksimalnom brzinom koju ti je provajder daje. Ja imam SBB net od 20Mb/s i kad je dobar torent, skida ga oko 2,1MB/s.

Nije baš ovako, jebiga. ADSL uvek radi nekih 10-20% gore nego što je deklarisano, makar kod nas. Eto, u tvom primeru, plaćaš 20Mb/s, a skida ti 2.1MB/s umesto 2.5MB/s jer je 20/8=2.5 kad pretvoriš bite u bajte.

1 Megabit/sekundi je oko 125 Kilobajta/sekundi (u idealnim uslovima), pa računajte

Ja nemam ADSL, nego kablovski net i SpeedTest mi uvek pokazuje samo manje od tih 20Mb/s, tipa 19,8, nikako ne 10 ili 20 posto manje ko što kaeš... Al da, u pravu si, retko ko dobija onoliko za koliko plaća.

Meni je uz box paket brzina 10mb/s. Prema tome koja bi bila maksimalna brzina downloada, 1,28 mb/ s jel?

Sta ste se spetljali? Mbit/s podelis sa 8 i dobijes koliko MB/s .Prosto.

EDIT: Nisam video da je neko vec rekao. Inace, ja imam SBB paket od 15 Mbit/s i SpeedTest nekad pokaze 14,96, a nekad i 15,05 , zavisi kako kad. Uglavnom, SBB net kida, bas sam zadovoljan.

Pa tako ja i racunah.

E da, Ameri su testirali vojni internet (super fibres,tako nesto) koji ima download i upload jednak (sto je u svetu normalno,samo je kod nas upload manji) i brzina mu je 1 GB/s , znaci gigabajt,ne gigabit. Ono, novog Wolfensteina za 42 sekunde. Razlog zbog kog je nemoguce koristiti taj internet je taj sto brzina upisivanja podataka na diskove nije veca od brzine neta.Morace da razviju to prvo. :-) Mada mi to cudno jer ako mi smrtnici mozemo da kupimo SSD- ove koji imaju oko 500 MB/s brzinu upisivanja,sta bi onda nji'ova vojska trebala da ima?!

Pa vidis 1 megabit,a ono je 8 megabita,malo ludja situacija.

Pa da, al ovo je dostupno običnoj marvi

Google ce za par godina postati vlasnik interneta.

do pre 5-6 godina je 512 bilo banja,sada bi ljudima bilo malo i da skida terabajt za minut.
sto vise dajes-vise traze.

To je ona fora što imaš više para više ti i trebaju pozz

http://upload.slike.com/slike/2014/09/1409841947-1360-x-768px-reklame.jpg
Moze li neko molim vas da mi objasni kako da zablokiram ove reklame i ova govna? Nikad mi se nisu pojavljivale, do danas kad sam pobrisao neke stvari koje ocigledno nisam trebao... Pojave se svaki put kad otvorim novu stranicu .. Ajde bez mene, objasnite mi, bas sam pglu