Prijava

neko bi rekao da ne bi uopste lagao...

ma mozemo mi bit srbi svi sto se mene tice, i mogu ja lagat sebe al ja sam crnogorac

i vi sebe zovete srbi pa ste turci

Шека
ma mozemo mi bit srbi svi sto se mene tice, i mogu ja lagat sebe al ja sam crnogorac

i vi sebe zovete srbi pa ste turci

nemoj se lagati

Seko koliko znam nemoguce je imati i Cg i SRB pasos, tj dvojno drzavljanstvo, te dve zemlje. A ti si rodjen u bivsoj zajednickoj republici pa samim tim mozes da se svojatas kako hoces. Verovatno sve sto treba da uradis je da stavis u onom formularu Nacionalnost: Srbin.

Milo ne da da Crnogorci uzmu SRB pasos, tako da niko od ovih koji su odatle a na budzetu su nema pasos SRB.

Dok je na primer nemoguce da Srbin dobije budzet/stipendiju/sta vec u CG. A i ko bi realno tamo studirao.

P.S. Spominjao si Arhitekturu, cisto poredjenja radi 320 000 je skolarina na Arh. Ako sam dobro zapamtio, a trebalo bi da jesam.

mislim da nije moguce da se dobije stipendija tamo.ukinuli su to,pa smo i mi njima te benificije maknuli.kod njih si strani drzavljanin,a ovde kada doneses potvrdu-nisi
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/47205/Studenti-iz-Srbije-u-Crnoj-Gori-placaju-skolarinu-kao-stranci-
bajat je tekst,al mislim da se nije nista bitnije menjalo.

Pa ni jebeni crnogorci nece u crnu goru da studiraju, osim fakulteta za pomorstvo nista drugo kurca ne valja

Srbija je miljama bila i bice ispred nas jedino smo mi bolji ljudi he he

Može link ili printskrin kako Pujo Šotka objašnjava zašto su S.A.R.S. seljačka muzika.

Na koju foru funkcionišu makaze za stanjivanje kose??

http://cqjssh.com/wp-content/uploads/2014/08/professional-hair-scissors---yk-company-qefb3d1p.jpg

Сече само делове косе, и тако је тањи ако капираш

Je l to znači da bi posle tri-četiri prolaska makazama kroz isti region čovek ostao ćelav?

Ваљда, немам појма мом фризеру обично такве идеје не падају на памет

Ne baš. Više će biti aritmetički niz, na foru 1/2 +1/4 + 1/8...

On nikad ne seče sve dlake, samo deo zahvaćenih dlaka. Al logično da ćeš mnogo manje kose imati ako prođeš 5 puta, da će ti samo ćela viriti, nego da ti prođe jednom. Kontam da frizer pređe jednom, i ako mu se omakne, još jednom, nije lud non stop isto da seče.

Pa taj rad. Tripovao sam da makaze vrše intervenciju na svakoj pojedinačnoj dlaci, a pošto mi ne izgledaju kao neka softisticirana sprava, bacilo me u rebus.

Kako da dodjem da studiram u Amsferdam?

Шкоти хоће независност, а по свим вестима у први план стављају да ли ће ЕУ да их пусти као независне опет у Унију. Шта ће бити ако Шкоти не буду хтели у Унију? Како ће се одразити на остале земље?

Kapiram na sigurnom.

@hladan krompir,uvek ti mozes da uletis sa ukradenih 6 tegli nokata

Gospodo draga, je l' ja moram da imam neki poseban program kako bih čuvala gifive kao gifove, a ne kao slike? Ajde, molim vas pomozite vašem specijalnom kolegi koji je na nivou jedenja lepka kada su kompjutori u pitanju.