Prijava

Nema veze, mislim da sam skontala.

sacu se pravim pametan.gif je vec image format :P
valjda...

Samo ne jedi stiropor s lepkom, istopi se i posle ko da ništa nisi jeo.

"Jela" brate, ona je zemsko.

Samo ne jedi stiropor s lepkom, istopi se i posle ko da ništa nisi jeo.

Primetila sam! :D

Ma, samo je bio problem što mi je slike otvarao automatski preko picture managera, a ne preko hroma. Kad sam podesila, ok je bilo. :D

nemojte hrom da korsitire,sranje je.poslednja opera je banja.

Imala sam mozilu, ali mi se sjebala, pa sam instalirala hrom, a jeste sranje, baguje često. Videću sa operom.

LOL, sta ti je psihologija: dok su svi mogli da stavljaju gif, nikoga nije bilo briga za to, makaronac se drkao povremeno i toeto. (Dobro, on i bash voli gifove previshe.)
Kad je posle to kao postala privilegija, svi jure da prave gif. LOLO

ps moj gif je isto custom, dil vid it LOLO

Još sam ja negde rekla, obraćala sam se Pazlu, kako ga neću poštovati dok god drži gif na avataru. Možda se seća gde je to i printuje, ja se nemam pojma stvarno. Asam licimur. :D

Jack Harper
Imala sam mozilu, ali mi se sjebala, pa sam instalirala hrom, a jeste sranje, baguje često. Videću sa operom.

opera je sada jako slicna hromu,al je bolja.instaliras odma i edbloker i banja.edbloker je jako jednostavno instalirati,ukucas na netu i prvo sto otvoris kliknes i kraj.

opera je sada jako slicna hromu,al je bolja.instaliras odma i edbloker i banja.edbloker je jako jednostavno instalirati,ukucas na netu i prvo sto otvoris kliknes i kraj.

Fala puno, sad ću da probam.

у јеботе, адблокер

то је као некад крековање игрице, цима те полуретардирани ортак да му даш неку игрицу ал те пита јел треба да се крекује и ако треба онда неће јер је то јако компликовано и хакерски посао

то је као некад крековање игрице, цима те полуретардирани ортак да му даш неку игрицу ал те пита јел треба да се крекује и ако треба онда неће јер је то јако компликовано и хакерски посао

Ahahhahahahhahahahah! +9001

Мрцина
у јеботе, адблокер

то је као некад крековање игрице, цима те полуретардирани ортак да му даш неку игрицу ал те пита јел треба да се крекује и ако треба онда неће јер је то јако компликовано и хакерски посао

os ti objasnim kako se krekuje?
ja sam haker.

објасни ми како да немам рекламе, видим да си докторирао на томе