Prijava

Зна ли неко колико кошта еуро палета? И колико би отприлике коштало да се произведе? Или где има јефтино, па да продам скупље?

Otkupljuju se za 400 ili 450 dinara ako su ciste, 300 ili 350 ako su vise puta koriscene euro palete. Obicne su sto kinti.

Ako ces da pravis postoje ljudi koji ce ti dati sve potrebne masine i EURO zig koji se utisne i materijal pa da delite zaradu bratski 70:30.

Хвала, псето.

Е у јаје, ја мислио да су бар 5 евра, кад оно међутим.

E ljudi, jel mozete da mi date neke predloge za trodnevni izlet po Srbiji? Bilo bi idealno kada ne bi smarali sa glupim predlozima.

Fazon neko mesto da je mirnije, a da opet ima da se radi nesto, da se ne roknem od dosade.

I da ne bude kilometraza veca od recimo 400 km, tamo i nazad od Bg-a...

Zlatibor ili Kopaonik. Čuvaj ovce jbg ako ti dosadno.

Vrh, nikada se ne bih setio toga!

Још на Копаонику и снег пао данас, има дуживаш.

Brndrnga sa kim ides? Ortaci, sam, roditelji ili ne daj Boze devojka?

Što ne odeš recimo u Stanišiće? Nekih 130km, otprilike, ne znam tačno.

stara planina objasnjava

Ima li junaka da je popio da mu je nestalo rakije?

ollanik

stara planina objasnjava

+1

SELO DOJKINCI, STARA PLANINA
RAJ

ne bi se tako zvalo da nije

Dionysio
Što ne odeš recimo u Stanišiće? Nekih 130km, otprilike, ne znam tačno.

Је л' су средили то? Пола села било сјебано кад су биле поплаве.

Је л' су средили то? Пола села било сјебано кад су биле поплаве.

Boris ima više love nego čitava Bijeljina zajedno. Sredio 7 dana nakon poplava

Brndrnga sa kim ides? Ortaci, sam, roditelji ili ne daj Boze devojka?

Sa ribom. :D

Nasao sam hvala, prvo cemo na Frusku goru na neki ranc, i posle u Sremske Karlovce, po jednu noc na oba mesta i to je to... Nije daleko, jeste skuplje malo, ali sta sad...

Obidji podrume vina obavezno i ne libi se da probas sto vise. I nikako ne trazi kiselu za spricer ljuto se vredjaju iz meni potpuno nepoznatog razloga lolo

Šta ide i u kom odnosu u onu smesu u koju se valja hleb i onda kad se to malo proprži na ulju dobiju se prženice ili kako se već to zove?