Prijava

Pa idu jaja. Ono šta znam zavisi koliko hoćeš prženica da napraviš. I malo mleka eto.

Dovoljna su jaja samo, izmutis ih, umocis malo hleb sa obe strane i proprzis u ulju. Preporucujem uz dzem od kajsija.

Moze i jogurt malo u jaja da sipnes. Dodaj i neke zacine slobodno.

Šta s' dešava sa sajtom ovih dana? Stalno mi iskače slika onih što popravljaju klimu...

Hvala lepo, javiću se dal sam uspeo ako ne spalim stan.

Зна ли неко како да направиш оглас за посао на инфостуду? И да ли је кажњиво законом ако дам лажан оглас само да бих спрдао неког?

није ал заслужујеш шамарчину, и то онај најпонизнији бич слеп. и онда кад устукнеш, да ти се баци 100 кинти на под уз речи, био си добар и послушан кунић, заслужујеш награду. наравно све то да се дешава у центру града и да се снима а потом окачи на јутјуб

zasto ljudi uplouduju bilo sta na PirateBay ili slicne sajtove? Sta imaju od toga?

Kako se na srpskom kaže jednom rečju "bookmarker" - ono nešto što zadeneš u knjigu da znaš dokle si stao?

il lepenka zavisi od gramature

Jbt, dokle smo došli, da nas Mađar uči srpski :(
Počujte Srbiii!

Kod mene je to parizer ili šunkarica kad imam više para.

mada se kaže obeleživač najčešće :)

Tibore, kakva bre lepenka, bookmarker može biti i od plastike, može da bude običan drveni lenjir, parče papira, šunka što kaže Bruce, ali jedna reč mi treba...nije obeleživač. Kad to kažeš onda moraš da kažeš obeleživač stranica...jedna reč je..ne mogu da se setim.
Gde je sad Valdemar?

букмаркер

Šta s' dešava sa sajtom ovih dana? Stalno mi iskače slika onih što popravljaju klimu...

Svaka čast, sjajan problem! :)

букмаркер

Huper je super!