Prijava

to koje su novine to znas a da platis ratxune to ne znas?!

Znaš kako kažu za nas advokada: Udavio se jer su mu rekli daj advokado ruku a ne bi se udavio da su mu rekli evo ruka advokado.

Advokado, je li štrajkuješ?

Štrajkujem, jakako.

I ja ću da štrajkujem - ranije bilo sto evra za testament, sad 10% od kuće. Ima zinat nikad da ne umrem!

Питао сам раније за женине серије, а сад да питам себи за филмове: који је добар и једноставан сајт за онлајн гледање филмова, а са што мање или нимало реклама, поп-апова и осталих несрећа?

instaliraj adblok, ima se preporodis.

Leptirica. Nema diskaču reklame

dajte neke ljute pankere da slusam al nase domatje(ne ratxunam sfrj),moze i natzzzi nije frka al da ljubazno razumem nemoj neke sto se krevelje

ako nema onda se serem u pank

PANK IZ DED REKO BI JA

Одакле ме овај зове, то јест која је ово земља, Србија није, па се нисам ни јављао.
+4915210467384

Швабија је +49 колко ја знам

čule, dobro je što se nisi javio. mogli su svašta da ti urade!
jedan moj drug se tako javio kad su ga zvali i nećeš verovati šta mu se desilo!

Čule, dobio si elegantne Dajhman cipele iz Nemačke za svoj rad na forumu. Čestitamo!

Звали су ме да се смирим са постовима по форуму, и откривањем праве истине широким народним масама. Сад су ме звали и ови из БИЕ, њима сам се јавио, јер је +381113645813 био број, и ово је последња опомена од стране њих и запада, као не би они, него запад је љут због чињеница које износим по разним темама на форуму и да убуће пазим шта радим. И да следећи пут ако се не јавим два пута, као и сад, да ће одма послати своје агенте да ме донесу западу пред ноге. Само ме занима ко је од вас пријавио то својим газдама! Одувек сам тврдио да међу вама има страних плаћеника, али сад сам потпуно сигуран у то шта говорим.

Разуме ли се неко у процес глобализације?

Питај запослене у Меку

Ako smo neku radnju pocinili nesvesno, racuna li se to u iskustvo?

Попио сам уцену од професорке географије да ако не будем учествовао у дебати на тему глобализације, на страни глобалиста, да ће ми дати два кеца, али ја не видим шта ту има добро јбт

Izađi na debatu i reci "Globalisti nisu u pravu, a ja sam ucenjen da moram ovde govoriti", uteraj joj kajlu.