Prijava

Znao sam da ste jedači govana...

oces da je setas na tudji racun.

cuj mene jebes, setas setas.

Znao bih ja da ti napišem takvu pesmu. Za 10 evra, uplata preko postneta. Kažeš mi ime i koliko strofa hoćeš.

Nije mi cilj samo da je opalim. Ovo je riba koju bih i šetao i držao za ruku i spavao...

Džaba ti onda pesma, jer ako hoćeš sve to, u jednom trenutku vaše romanse ona će otkriti da ne umeš da pišeš pesme.

pseto88

datju ti ja dzabe majke mi al ako otjes samo da jebes

Hm.

Vejve, a da narežeš neku muziku u kombinaciji sa stihovima?
"Ne daj se, Ines" i slično...te neke recitacije.

ja bi sacekao da zaradim neke velike pare pa onda

Da li ima neko ko je pisao pesme voljenoj, a voljan da mi pozajmi? Bio bih mu jako zahvalan. I molim bez spema.

http://cdn.makeagif.com/media/10-12-2014/kcl1NS.gif

primer zasto je vejvrajder devica. aj da bar sam napise pesmu, pa da bude romantican, on bi da mu neko drugi to uradi. tako ce sutra taj drugi i da mu jebe to celjade.

Zašto mi se obraćaš sa neko drugi Celte, momak?

evo pesma da joj posaljes:

Ja sam napaljen,
ti imas lepu picku,
daj da te jebem.

haiku.

Ja sam napaljen,
ti imas lepu picku,
daj da te jebem.

haiku.

Loš ti haiku. Pravi haiku mora da ima i referencu na godišnje doba ili bar na vremenske prilike. Šta ako ona studira svetsku književnost? Oćeš da se čovek obruka?

Ma pusti malu nubaru. Platio takmičenje ne mož njoj da da 50 evra i da jebe ko čovek.

Jeste primetili onaj patišpanj gore kako je lepo složen na novine: na oglase i kolumne, a ne na umrlice, baš se potrudio neko.

Nismo brate. Čekamo da Luks okači post na smešne komentare i postove pa odatle čitamo i divimo se lolo

txekaj stani, ako ribi napises pesmu i ona ti da-jel to posle vodjenje ljubavi ili jebanje?

kante vido sam ono gore ali tju samo pretjutati lolitj

Kaunte, zašto stavljaš patišpanj na strane novine? Patišpanjišeš da čitaš Gardijan ili šta?

to koje su novine to znas a da platis ratxune to ne znas?!

To nije moj patišpanj, nego Vejvrejderov, da ne pravimo sad patišpanjinsepšn bez potrebe. :D