Prijava

jel ima neka tema za prozivanje, hejtovanje, tako nešto, ono kad ti neko ide na kurac pa hoćeš da podeliš sa ljudima

mozes i na ovoj temi, maestro, ova je otvorena za raznorazne stvari samo taj hejt formulisi kao pitanje

Ok pani. Da li vam se sere od mutavog Škaba? Msm em je mutav, šuška dok priča, em ima 40 godina a i dalje nije prerastao klinačke fazone, em prodaje neku 'pamet'. Šuška i Mek Miler, al on je lik 92' godište i ima par miliona evra, tako da može da piša po svima, ali Škabo mi ide na kurac baš baš baš

Vala i meni, nijesi jedini kome Škabo ide na živce, a ne vjerujem ni da smo nas dvojica usamljeni?

Ја сам га упознао био на Дорћолу док је шетао псе, скроз океј лик, додуше пре 5 година сам га упознао, тако да оно, можда се променио.

tesko da je od 35-40 mogao nesto mnogo da se promeni.

сере ми се од целог бс-а јбт, почев од жвалавог шкаба пушача курчева, преко оног дебелог зубатог мајмуна проћелавог адвоката усраног, па онда накурченог рахитичног инсекта уградитеља, закључно са ћелавим дауновцем мрачњаком из треће србије.... ретко огавна екипа лицимура и ложача, чак и по "стандардима" "домаће" "реп" "сцене"

Repuju "nemaština, kompleks, sranje, kompleks, sistem, kodeks, skupština, kodeks, kompleks, mračno doba", a rođeni fazon u porodicama dorćolskih bankara i advokata

ja mislio da kad vec mozes sam da dolazis na vukajliju, tipa 12 god, da se preraste beogradski sindikat. nije valjda da ima ljudi da slusaju?

Škabo je sin samo takav. Deca nam idu zajedno u vrtić, dobar je čova al' ume da udavi u priči, ima taj patišpanj momenat koji ne leži glavi kao što je on, šta koji kurac reper-prosvetitelj, uzmi buksnu i tripuj sreću. Oduvek sam hteo da mu kažem da se izvuče.

hahahhahahahahahhahahahah volim vas majke mi, tačno sam mislio da sam jedini

pričo mi jedan lik kada su pre nekoliko godina bili protesti sindikata pa ih neka budala zvala. Kaže, bacaju se oni po bini, deru se nešto u mikrofon u fazonu radnička klasa i te fore a narod oko njih ni ne gleda ih. Zveraju levo-desno, dovikuju se, grickaju suncokret, potežu rakiju iz flaša što su doneli i ugovaraju prodaju prasadi. Kad su se smorili, otišli u neki lokal i nastavili sa pivom a ovi jadnici morali dole sa bine jer se organizator u zadnjem trenutku setio da je njihov nastup bio loša ideja.

Бриџес, а то је друга ствар, ко још од 30-40 година слуша њих, то је музика за децу од 12-17 година. Ал' они су једини од тих као реп група, колико ја знам успели да изнајме арену и да је напуне, то не могу ни многи познатији и признатији аутори.

imal odje neko ko zna slogove, with naredbu i hijearhijske slogove u paskalu mrtvom

necu stici sve, imam i html i jos 5 predmeta

treba mi za sredu neko ujutru ko bi mogao da bude tu :-D